ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

M. Bouli

Uyruk
Cameroon
Yaş
34
Forma numarası
28
Doğum yeri
Yaoundé
Tam adı
Raphaël Éric Messi Bouli
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Hindistan Süper Ligi

3Maç3 kez ilk 11
270Dakika
3Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.86
Gol + asist5
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.53

Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G06.03.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 Inter Kashi · Puan 6.66.7M15.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · Puan 6.76.7B19.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · Puan 6.78.0B04.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · Puan 8.06.1B09.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · Puan 6.15.9M18.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · Puan 5.97.9G25.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · Puan 7.96.2G01.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · Puan 6.25.7M09.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru · Puan 5.78.8G14.10.26 · RoundGlass Punjab FC 2 - 1 Odisha FC · Puan 8.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: RoundGlass Punjab FC 7.1, SC East Bengal 8.3, Inter Kashi 6.6, NorthEast United FC 6.7, Sporting Delhi 6.7, Mohun Bagan SG 8.0, Mumbai City FC 6.1, Kerala Blasters FC 5.9, Chennaiyin FC 7.9, FC Goa 6.2, Bengaluru 5.7, Odisha FC 8.8ort. 7.0021.02.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 RoundGlass Punjab FC · 7.127.02.26 · SC East Bengal 1 - 2 Jamshedpur FC · 8.306.03.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 Inter Kashi · 6.615.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · 6.719.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · 6.704.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · 8.009.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · 6.118.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · 5.925.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · 7.901.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · 6.209.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru · 5.714.10.26 · RoundGlass Punjab FC 2 - 1 Odisha FC · 8.88.8

90 dakika başına profil13 maç · 1.124 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.61, Kilit pas 1.88, Çalım 1.17, Pas isabeti 64%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 2.30, Aldırdığı faul 2.43Şut: 2.61Kilit pas: 1.88Çalım: 1.17Pas isabeti: 64%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 2.30Aldırdığı faul: 2.43Şut2.61Kilit pas1.88Çalım1.17Pas isabeti64%Kazanılan ikili55%Top kazanma2.30Aldırdığı faul2.43
90 dakika başına profil
Şut2.61
Kilit pas1.88
Çalım1.17
Pas isabeti64%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma2.30
Aldırdığı faul2.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Hindistan Süper LigiRoundGlass Punjab FC2Odisha FC12Gol 2Sarı kart 190' İlk 118.8
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC0Bengaluru190' İlk 115.7
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC2FC Goa090' İlk 116.2
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC4Chennaiyin FC1Gol 188' İlk 117.9
  • Hindistan Süper LigiKerala Blasters FC2Jamshedpur FC090' İlk 115.9
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC1Mumbai City FC149' İlk 116.1
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC1Mohun Bagan SG1Asist 190' İlk 118.0
  • Hindistan Süper LigiSporting Delhi1Jamshedpur FC190' İlk 116.7
  • Hindistan Süper LigiNorthEast United FC2Jamshedpur FC1Gol 190' İlk 116.7
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC1Inter Kashi0Sarı kart 188' İlk 116.6
  • Hindistan Süper LigiSC East Bengal1Jamshedpur FC289' İlk 118.3
  • Hindistan Süper LigiJamshedpur FC1RoundGlass Punjab FC090' İlk 117.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 3, Asist 12024 · Gol: 42024 · Asist: 12025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 18 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 18 maç, Maç başına dakika 8308.02.25 · Sonradan: 40'16.02.25 · İlk 11: 75'22.02.25 · İlk 11: 90'26.02.25 · İlk 11: 90'02.03.25 · İlk 11: 68'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 89'06.03.26 · İlk 11: 88'15.03.26 · İlk 11: 90'19.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'09.04.26 · İlk 11: 49'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 88'01.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'14.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.124 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)30 (10)90 dk’da 2.61
  • Başarılı çalım7 / 15

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.88
  • Pas isabeti64%300 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele123 / 225
  • Aldırdığı faul2990 dk’da 2.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Hindistan Süper LigiRoundGlass Punjab FC33127020
2025Hindistan Süper LigiJamshedpur FC12211.03410
2024AFC Cumhurbaşkanlığı KupasıSC East Bengal3209020
Hindistan Süper LigiEast Bengal52136320
Toplam23931.75770

Kulüpler

Hakkında

M. Bouli, East Bengal formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 28 Nis 1992, Yaoundé (34 yaşında). Uyruğu: Cameroon. 2026 sezonunda 3 maçta 270 dakika oynadı; 3 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım