Angers SCOMbrojtës
Lilian Raolisoa
- Numri i fanellës
- 27
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 1
8Ndeshje4 herë titullar
431Minuta
1Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.82
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje61
Gola + asiste për 90 min0.15
Numrat nga 76 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.3B10.05.26 · Angers SCO 1 - 1 Strasbourg Alsace · Vlerësimi 6.37.1B17.05.26 · Stade Brestois 1 - 1 Angers SCO · Vlerësimi 7.17.5H23.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · Vlerësimi 7.5–H06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais–B12.09.26 · Le Havre 0 - 0 Angers SCO–F19.09.26 · Angers SCO 2 - 0 ES Troyes6.6H10.10.26 · Stade Brestois 5 - 1 Angers SCO · Vlerësimi 6.6–H18.10.26 · Angers SCO 2 - 5 Olympique de Marseille6.3B25.10.26 · Angers SCO 0 - 0 Lorient · Vlerësimi 6.37.1H01.11.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Angers SCO · Vlerësimi 7.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta30 ndeshje · 1755 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.41 |
| Pasime kyçe | 1.50 |
| Driblime | 2.06 |
| Saktësi pasimi | 76% |
| Dyluftime | 56% |
| Rikthime topi | 4.03 |
| Faulle të fituara | 1.50 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 1Olympique Lyonnais2Angers SCO084' Titullar7.1
- Ligue 1Angers SCO0Lorient090' Titullar6.3
- Ligue 1Angers SCO2Olympique de Marseille5Gola 190' Titullar
- Ligue 1Stade Brestois5Angers SCO145' Nga stoli6.6
- Ligue 1Angers SCO2ES Troyes013' Nga stoli
- Ligue 1Le Havre0Angers SCO012' Nga stoli
- Ligue 1Angers SCO1Stade Rennais212' Nga stoli
- Ligue 1Angers SCO0Lille OSC285' Titullar7.5
- Ligue 1Stade Brestois1Angers SCO190' Titullar7.1
- Ligue 1Angers SCO1Strasbourg Alsace186' Titullar6.3
- Ligue 1AJ Auxerre3Angers SCO186' Titullar6.1
- Ligue 1Angers SCO0Paris Saint-Germain367' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme30 ndeshje · 1755 min
Sulmi
- Goditje (në portë)10 (4)1.41 për 90
- Driblime të suksesshme19 / 38
Pasimet
- Pasime kyçe141.50 për 90
- Saktësia e pasimeve76%646 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje45 · 19
- Duele të fituara104 / 185
- Faulle të fituara141.50 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 1Angers SCO | 8 | 1 | 0 | 431 | 0 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceAngers SCO | 2 | 0 | 0 | 154 | 0 | 0 |
| Ligue 1Angers SCO | 32 | 2 | 4 | 1976 | 3 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceAngers SCO | 4 | 1 | 1 | 299 | 1 | 0 |
| Ligue 1Angers SCO | 29 | 0 | 3 | 1326 | 1 | 2 | |
| 2023 | Coupe de FranceAngers SCO | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 76 | 4 | 8 | 4276 | 5 | 2 | |
Klubet
- Angers SCOAktual#27
