Strasbourg Alsace (Wom)Mesfushor
L. Hannequin
- Kombësia
- France
- Mosha
- 23
- Numri i fanellës
- 27
- Emri i plotë
- Laurine Hannequin
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Premiere Ligue - Women
7Ndeshje7 herë titullar
606Minuta
3Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.01
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.52
Numrat nga 39 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.7H22.03.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 0 - 3 Nantes (Wom) · Vlerësimi 6.77.3B28.03.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 2 - 2 Olympique Lyonnais (Wom) · Vlerësimi 7.35.9H22.04.26 · FC Fleury 91 (Wom) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Wom) · Vlerësimi 5.96.9H25.04.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 2 - 3 Le Havre (Wom) · Vlerësimi 6.97.9F05.09.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 3 - 2 US Saint-Malo (Wom) · Vlerësimi 7.96.1H11.09.26 · Paris Saint-Germain (Wom) 2 - 0 Strasbourg Alsace (Wom) · Vlerësimi 6.15.9H18.09.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 0 - 2 Paris (Wom) · Vlerësimi 5.96.4B03.10.26 · Strasbourg Alsace (Wom) 3 - 3 Olympique de Marseille (Wom) · Vlerësimi 6.49.6F17.10.26 · RC Lens (Wom) 1 - 3 Strasbourg Alsace (Wom) · Vlerësimi 9.67.4H24.10.26 · Nantes (Wom) 3 - 2 Strasbourg Alsace (Wom) · Vlerësimi 7.4
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta18 ndeshje · 1527 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.85 |
| Pasime kyçe | 1.82 |
| Driblime | 0.84 |
| Saktësi pasimi | 77% |
| Dyluftime | 39% |
| Rikthime topi | 1.72 |
| Faulle të fituara | 0.40 |
Ndeshjet e fundit
- Premiere Ligue - WomenNantes (Wom)3Strasbourg Alsace (Wom)2Gola 190' Titullar7.4
- Premiere Ligue - WomenRC Lens (Wom)1Strasbourg Alsace (Wom)3Gola 1AAsiste 190' Titullar9.6
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)3Olympique de Marseille (Wom)390' Titullar6.4
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)0Paris (Wom)290' Titullar5.9
- Premiere Ligue - WomenParis Saint-Germain (Wom)2Strasbourg Alsace (Wom)080' Titullar6.1
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)3US Saint-Malo (Wom)2Gola 176' Titullar7.9
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)2Le Havre (Wom)390' Titullar6.9
- Premiere Ligue - WomenFC Fleury 91 (Wom)3Strasbourg Alsace (Wom)176' Titullar5.9
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)2Olympique Lyonnais (Wom)2AAsiste 190' Titullar7.3
- Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom)0Nantes (Wom)390' Titullar6.7
- Premiere Ligue - WomenParis (Wom)3Strasbourg Alsace (Wom)068' Titullar6.6
- Premiere Ligue - WomenSaint-Étienne W0Strasbourg Alsace (Wom)2AAsiste 1Të verdhë 172' Titullar6.6
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme18 ndeshje · 1527 min
Sulmi
- Goditje (në portë)23 (8)1.85 për 90
- Driblime të suksesshme9 / 26
Pasimet
- Pasime kyçe291.82 për 90
- Saktësia e pasimeve77%600 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje18 · 6
- Duele të fituara42 / 107
- Faulle të fituara30.40 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom) | 7 | 3 | 1 | 606 | 0 | 0 |
| 2025 | Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom) | 13 | 1 | 4 | 1097 | 1 | 0 |
| 2024 | Premiere Ligue - WomenStrasbourg Alsace (Wom) | 20 | 4 | 3 | 1477 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 40 | 8 | 8 | 3180 | 2 | 0 | |
Klubet
- Strasbourg Alsace (Wom)Aktual#27
Rreth
L. Hannequin luan si mesfushor te Strasbourg Alsace (Wom). Data e lindjes: 15 qer 2003 (23 vjeç). Kombësia: France. Në sezonin 2026: 7 ndeshje, 606 minuta, 3 gola dhe 1 asistim.
Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje
