Strasbourg Alsace (Kadınlar)Orta saha
L. Hannequin
- Uyruk
- France
- Yaş
- 23
- Forma numarası
- 27
- Tam adı
- Laurine Hannequin
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar
6Maç6 kez ilk 11
516Dakika
3Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist5
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.52
Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7M22.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 3 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.77.3B28.03.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 2 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 7.35.9M22.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 3 - 1 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 5.96.9M25.04.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 2 - 3 Le Havre (Kadınlar) · Puan 6.97.9G05.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 2 US Saint-Malo (Kadınlar) · Puan 7.96.1M11.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 2 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.15.9M18.09.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 0 - 2 Paris FC (Kadınlar) · Puan 5.96.4B03.10.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 3 Marsilya (Kadınlar) · Puan 6.49.6G17.10.26 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 3 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 9.67.4M24.10.26 · Nantes (Kadınlar) 3 - 2 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 7.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.527 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.85 |
| Kilit pas | 1.82 |
| Çalım | 0.84 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 39% |
| Top kazanma | 1.72 |
| Aldırdığı faul | 0.40 |
Son maçları
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)2Gol 190' İlk 117.4
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)1Strasbourg Alsace (Kadınlar)3Gol 1AAsist 190' İlk 119.6
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)3Marsilya (Kadınlar)390' İlk 116.4
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)0Paris FC (Kadınlar)290' İlk 115.9
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)2Strasbourg Alsace (Kadınlar)080' İlk 116.1
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)3US Saint-Malo (Kadınlar)2Gol 176' İlk 117.9
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)2Le Havre (Kadınlar)390' İlk 116.9
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)176' İlk 115.9
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)2Olympique Lyonnais (Kadınlar)2AAsist 190' İlk 117.3
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)0Nantes (Kadınlar)390' İlk 116.7
- Premiere Ligue - KadınlarParis FC (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)068' İlk 116.6
- Premiere Ligue - KadınlarSaint-Étienne W0Strasbourg Alsace (Kadınlar)2AAsist 1Sarı kart 172' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.527 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (8)90 dk’da 1.85
- Başarılı çalım9 / 26
Pas
- Kilit pas2990 dk’da 1.82
- Pas isabeti77%600 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 6
- Kazanılan ikili mücadele42 / 107
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar) | 6 | 3 | 1 | 516 | 0 | 0 |
| 2025 | Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar) | 13 | 1 | 4 | 1.097 | 1 | 0 |
| 2024 | Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar) | 20 | 4 | 3 | 1.477 | 1 | 0 |
| Toplam | 39 | 8 | 8 | 3.090 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Strasbourg Alsace (Kadınlar)Şu an#27
Hakkında
L. Hannequin, Strasbourg Alsace (Kadınlar) formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 15 Haz 2003 (23 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 6 maçta 516 dakika oynadı; 3 gol, 1 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
