ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Íñigo Sainz

Numri i fanellës
6
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026LaLiga

3Ndeshje1 herë titullar
118Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.44
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje37
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 36 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.6F22.02.26 · Racing Santander 1 - 0 Burgos CF · Vlerësimi 6.66.5H21.03.26 · Racing Santander 0 - 4 Albacete Balompie · Vlerësimi 6.56.4H29.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · Vlerësimi 6.4–F12.04.26 · Racing Santander 5 - 1 UD Almeria–B24.05.26 · Malaga CF 1 - 1 Racing Santander7.0F31.05.26 · Racing Santander 4 - 1 Cadiz CF · Vlerësimi 7.06.5H16.09.26 · Barcelona 7 - 2 Racing Santander · Vlerësimi 6.5–H19.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander6.2F29.10.26 · Ribadesella CF 0 - 2 Racing Santander · Vlerësimi 6.25.9H01.11.26 · Racing Santander 0 - 3 Real Madrid · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: SD Ponferradina 6.2, Cadiz CF 6.5, Villarreal 6.4, SD Huesca 5.9, Barcelona 6.1, Burgos CF 6.6, Albacete Balompie 6.5, Real Zaragoza 6.4, Cadiz CF 7.0, Barcelona 6.5, Ribadesella CF 6.2, Real Madrid 5.9mes. 6.3504.12.25 · SD Ponferradina 1 - 2 Racing Santander · 6.207.12.25 · Cadiz CF 2 - 3 Racing Santander · 6.517.12.25 · Racing Santander 2 - 1 Villarreal · 6.420.12.25 · SD Huesca 1 - 1 Racing Santander · 5.915.01.26 · Racing Santander 0 - 2 Barcelona · 6.122.02.26 · Racing Santander 1 - 0 Burgos CF · 6.621.03.26 · Racing Santander 0 - 4 Albacete Balompie · 6.529.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · 6.431.05.26 · Racing Santander 4 - 1 Cadiz CF · 7.016.09.26 · Barcelona 7 - 2 Racing Santander · 6.529.10.26 · Ribadesella CF 0 - 2 Racing Santander · 6.201.11.26 · Racing Santander 0 - 3 Real Madrid · 5.95.97.0

Profili për 90 minuta18 ndeshje · 750 min

Profili për 90 minuta: Driblime 1.62, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 51%, Rikthime topi 4.93, Faulle të fituara 2.08Driblime: 1.62Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 51%Rikthime topi: 4.93Faulle të fituara: 2.08Driblime1.62Saktësi pasimi86%Dyluftime51%Rikthime topi4.93Faulle të fituara2.08
Profili për 90 minuta
Driblime1.62
Saktësi pasimi86%
Dyluftime51%
Rikthime topi4.93
Faulle të fituara2.08
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4415.11.25 · Titullar: 45'30.11.25 · Titullar: 90'04.12.25 · Nga stoli: 74'07.12.25 · Titullar: 45'17.12.25 · Titullar: 45'20.12.25 · Titullar: 90'15.01.26 · Titullar: 78'18.01.26 · Nga stoli: 11'09.02.26 · Nga stoli: 10'15.02.26 · Nga stoli: 13'22.02.26 · Nga stoli: 33'21.03.26 · Nga stoli: 16'29.03.26 · Titullar: 45'12.04.26 · Nga stoli: 1'24.05.26 · Nga stoli: 13'31.05.26 · Titullar: 53'16.09.26 · Titullar: 78'19.09.26 · Nga stoli: 10'29.10.26 · Titullar: 90'01.11.26 · Nga stoli: 30'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 750 min

Sulmi

  • Driblime të suksesshme6 / 10

Pasimet

  • Pasime kyçe5
  • Saktësia e pasimeve86%273 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje17 · 10
  • Duele të fituara34 / 67
  • Faulle të fituara92.08 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026LaLigaRacing Santander30011800
2025Copa del ReyRacing Santander30019700
LaLiga 2Racing Santander200061610
2024LaLiga 2Racing Santander90026700
Gjithsej3500119810

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë