ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Íñigo Sainz

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026La Liga

2Maç1 kez ilk 11
88Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist0
Maç başına dakika37
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6G22.02.26 · Racing Santander 1 - 0 Burgos CF · Puan 6.66.5M21.03.26 · Racing Santander 0 - 4 Albacete Balompié · Puan 6.56.4M29.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · Puan 6.4–G12.04.26 · Racing Santander 5 - 1 UD Almería–B24.05.26 · Malaga CF 1 - 1 Racing Santander7.0G31.05.26 · Racing Santander 4 - 1 Cadiz · Puan 7.06.5M16.09.26 · Barcelona 7 - 2 Racing Santander · Puan 6.5–M19.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander6.2G29.10.26 · Ribadesella CF 0 - 2 Racing Santander · Puan 6.25.9M01.11.26 · Racing Santander 0 - 3 Real Madrid · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SD Ponferradina 6.2, Cadiz 6.5, Villarreal 6.4, SD Huesca 5.9, Barcelona 6.1, Burgos CF 6.6, Albacete Balompié 6.5, Real Zaragoza 6.4, Cadiz 7.0, Barcelona 6.5, Ribadesella CF 6.2, Real Madrid 5.9ort. 6.3504.12.25 · SD Ponferradina 1 - 2 Racing Santander · 6.207.12.25 · Cadiz 2 - 3 Racing Santander · 6.517.12.25 · Racing Santander 2 - 1 Villarreal · 6.420.12.25 · SD Huesca 1 - 1 Racing Santander · 5.915.01.26 · Racing Santander 0 - 2 Barcelona · 6.122.02.26 · Racing Santander 1 - 0 Burgos CF · 6.621.03.26 · Racing Santander 0 - 4 Albacete Balompié · 6.529.03.26 · Real Zaragoza 2 - 0 Racing Santander · 6.431.05.26 · Racing Santander 4 - 1 Cadiz · 7.016.09.26 · Barcelona 7 - 2 Racing Santander · 6.529.10.26 · Ribadesella CF 0 - 2 Racing Santander · 6.201.11.26 · Racing Santander 0 - 3 Real Madrid · 5.95.97.0

90 dakika başına profil18 maç · 750 dk

90 dakika başına profil: Çalım 1.62, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 4.93, Aldırdığı faul 2.08Çalım: 1.62Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 4.93Aldırdığı faul: 2.08Çalım1.62Pas isabeti86%Kazanılan ikili51%Top kazanma4.93Aldırdığı faul2.08
90 dakika başına profil
Çalım1.62
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma4.93
Aldırdığı faul2.08
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4415.11.25 · İlk 11: 45'30.11.25 · İlk 11: 90'04.12.25 · Sonradan: 74'07.12.25 · İlk 11: 45'17.12.25 · İlk 11: 45'20.12.25 · İlk 11: 90'15.01.26 · İlk 11: 78'18.01.26 · Sonradan: 11'09.02.26 · Sonradan: 10'15.02.26 · Sonradan: 13'22.02.26 · Sonradan: 33'21.03.26 · Sonradan: 16'29.03.26 · İlk 11: 45'12.04.26 · Sonradan: 1'24.05.26 · Sonradan: 13'31.05.26 · İlk 11: 53'16.09.26 · İlk 11: 78'19.09.26 · Sonradan: 10'29.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · Sonradan: 30'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 750 dk

Hücum

  • Başarılı çalım6 / 10

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti86%273 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 67
  • Aldırdığı faul990 dk’da 2.08

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026La LigaRacing Santander2008800
2025Copa del ReyRacing Santander30019700
Segunda DivisionRacing Santander200061610
2024Segunda DivisionRacing Santander90026700
Toplam34001.16810

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım