ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Pau FCMesfushor

Henri Saivet

Numri i fanellës
8
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Ligue 2

20Ndeshje15 herë titullar
1384Minuta
2Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.98
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje76
Gola + asiste për 90 min0.12

Numrat nga 48 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.0B28.10.25 · Clermont Foot 1 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.07.2H31.10.25 · SPC Bastia 1 - 0 Clermont Foot · Vlerësimi 7.27.3F07.11.25 · Clermont Foot 2 - 1 Amiens · Vlerësimi 7.37.1B22.11.25 · Red Star FC 2 - 2 Clermont Foot · Vlerësimi 7.17.0B05.12.25 · Clermont Foot 1 - 1 US Boulogne · Vlerësimi 7.06.6B10.04.26 · Clermont Foot 2 - 2 Nancy Lorraine · Vlerësimi 6.66.1H17.04.26 · Le Mans 1 - 0 Clermont Foot · Vlerësimi 6.16.3B24.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · Vlerësimi 6.36.4F02.05.26 · Montpellier 1 - 2 Clermont Foot · Vlerësimi 6.48.8F09.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · Vlerësimi 8.8

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Pau FC 7.2, En Avant Guingamp 6.3, Montpellier 7.0, SPC Bastia 7.2, Amiens 7.3, Red Star FC 7.1, US Boulogne 7.0, Nancy Lorraine 6.6, Le Mans 6.1, SPC Bastia 6.3, Montpellier 6.4, En Avant Guingamp 8.8mes. 6.9403.10.25 · Pau FC 3 - 1 Clermont Foot · 7.224.10.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Clermont Foot · 6.328.10.25 · Clermont Foot 1 - 1 Montpellier · 7.031.10.25 · SPC Bastia 1 - 0 Clermont Foot · 7.207.11.25 · Clermont Foot 2 - 1 Amiens · 7.322.11.25 · Red Star FC 2 - 2 Clermont Foot · 7.105.12.25 · Clermont Foot 1 - 1 US Boulogne · 7.010.04.26 · Clermont Foot 2 - 2 Nancy Lorraine · 6.617.04.26 · Le Mans 1 - 0 Clermont Foot · 6.124.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · 6.302.05.26 · Montpellier 1 - 2 Clermont Foot · 6.409.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · 8.88.8

Profili për 90 minuta8 ndeshje · 583 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.78, Saktësi pasimi 78%, Dyluftime 62%, Rikthime topi 5.45, Faulle të fituara 1.94Gjuajtje: 1.78Saktësi pasimi: 78%Dyluftime: 62%Rikthime topi: 5.45Faulle të fituara: 1.94Gjuajtje1.78Saktësi pasimi78%Dyluftime62%Rikthime topi5.45Faulle të fituara1.94
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.78
Saktësi pasimi78%
Dyluftime62%
Rikthime topi5.45
Faulle të fituara1.94
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Clermont Foot1En Avant Guingamp0Gola 189' Titullar8.8
  • Ligue 2Montpellier1Clermont Foot290' Titullar6.4
  • Ligue 2Clermont Foot1SPC Bastia190' Titullar6.3
  • Ligue 2Le Mans1Clermont Foot026' Nga stoli6.1
  • Ligue 2Clermont Foot2Nancy Lorraine231' Nga stoli6.6
  • Ligue 2Clermont Foot1US Boulogne190' Titullar7.0
  • Ligue 2Red Star FC2Clermont Foot277' Titullar7.1
  • Ligue 2Clermont Foot2Amiens190' Titullar7.3
  • Ligue 2SPC Bastia1Clermont Foot090' Titullar7.2
  • Ligue 2Clermont Foot1Montpellier190' Titullar7.0
  • Ligue 2En Avant Guingamp0Clermont Foot122' Nga stoli6.3
  • Ligue 2Pau FC3Clermont Foot190' Titullar7.2

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 3, Asiste 3; 2025: Gola 2, Asiste 02024 · Gola: 32024 · Asiste: 32025 · Gola: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6909.08.25 · Titullar: 90'15.08.25 · Titullar: 90'22.08.25 · Titullar: 90'29.08.25 · Titullar: 23'13.09.25 · Nga stoli: 23'19.09.25 · Titullar: 90'23.09.25 · Nga stoli: 13'26.09.25 · Titullar: 90'03.10.25 · Titullar: 90'24.10.25 · Nga stoli: 22'28.10.25 · Titullar: 90'31.10.25 · Titullar: 90'07.11.25 · Titullar: 90'22.11.25 · Titullar: 77'05.12.25 · Titullar: 90'10.04.26 · Nga stoli: 31'17.04.26 · Nga stoli: 26'24.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 89'

Statistika të hollësishme8 ndeshje · 583 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)10 (3)1.78 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe4
  • Saktësia e pasimeve78%287 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje10 · 11
  • Duele të fituara36 / 58
  • Faulle të fituara81.94 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Ligue 2Clermont Foot2020138400
2024Ligue 2Clermont Foot2733219110
2023Coupe de FrancePau FC1009000
Gjithsej4853366510

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë