ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pau FCOrta saha

Henri Saivet

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Lig 2

20Maç15 kez ilk 11
1.384Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0B28.10.25 · Clermont Foot 1 - 1 Montpellier · Puan 7.07.2M31.10.25 · SPC Bastia 1 - 0 Clermont Foot · Puan 7.27.3G07.11.25 · Clermont Foot 2 - 1 Amiens SC · Puan 7.37.1B22.11.25 · Red Star FC 2 - 2 Clermont Foot · Puan 7.17.0B05.12.25 · Clermont Foot 1 - 1 US Boulogne · Puan 7.06.6B10.04.26 · Clermont Foot 2 - 2 Nancy Lorraine · Puan 6.66.1M17.04.26 · Le Mans 1 - 0 Clermont Foot · Puan 6.16.3B24.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · Puan 6.36.4G02.05.26 · Montpellier 1 - 2 Clermont Foot · Puan 6.48.8G09.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · Puan 8.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pau FC 7.2, En Avant Guingamp 6.3, Montpellier 7.0, SPC Bastia 7.2, Amiens SC 7.3, Red Star FC 7.1, US Boulogne 7.0, Nancy Lorraine 6.6, Le Mans 6.1, SPC Bastia 6.3, Montpellier 6.4, En Avant Guingamp 8.8ort. 6.9403.10.25 · Pau FC 3 - 1 Clermont Foot · 7.224.10.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Clermont Foot · 6.328.10.25 · Clermont Foot 1 - 1 Montpellier · 7.031.10.25 · SPC Bastia 1 - 0 Clermont Foot · 7.207.11.25 · Clermont Foot 2 - 1 Amiens SC · 7.322.11.25 · Red Star FC 2 - 2 Clermont Foot · 7.105.12.25 · Clermont Foot 1 - 1 US Boulogne · 7.010.04.26 · Clermont Foot 2 - 2 Nancy Lorraine · 6.617.04.26 · Le Mans 1 - 0 Clermont Foot · 6.124.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · 6.302.05.26 · Montpellier 1 - 2 Clermont Foot · 6.409.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · 8.88.8

90 dakika başına profil8 maç · 583 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.78, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 62%, Top kazanma 5.45, Aldırdığı faul 1.94Şut: 1.78Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 62%Top kazanma: 5.45Aldırdığı faul: 1.94Şut1.78Pas isabeti78%Kazanılan ikili62%Top kazanma5.45Aldırdığı faul1.94
90 dakika başına profil
Şut1.78
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili62%
Top kazanma5.45
Aldırdığı faul1.94
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Clermont Foot1En Avant Guingamp0Gol 189' İlk 118.8
  • Lig 2Montpellier1Clermont Foot290' İlk 116.4
  • Lig 2Clermont Foot1SPC Bastia190' İlk 116.3
  • Lig 2Le Mans1Clermont Foot026' Sonradan6.1
  • Lig 2Clermont Foot2Nancy Lorraine231' Sonradan6.6
  • Lig 2Clermont Foot1US Boulogne190' İlk 117.0
  • Lig 2Red Star FC2Clermont Foot277' İlk 117.1
  • Lig 2Clermont Foot2Amiens SC190' İlk 117.3
  • Lig 2SPC Bastia1Clermont Foot090' İlk 117.2
  • Lig 2Clermont Foot1Montpellier190' İlk 117.0
  • Lig 2En Avant Guingamp0Clermont Foot122' Sonradan6.3
  • Lig 2Pau FC3Clermont Foot190' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 3, Asist 3; 2025: Gol 2, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 32025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6909.08.25 · İlk 11: 90'15.08.25 · İlk 11: 90'22.08.25 · İlk 11: 90'29.08.25 · İlk 11: 23'13.09.25 · Sonradan: 23'19.09.25 · İlk 11: 90'23.09.25 · Sonradan: 13'26.09.25 · İlk 11: 90'03.10.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · Sonradan: 22'28.10.25 · İlk 11: 90'31.10.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 77'05.12.25 · İlk 11: 90'10.04.26 · Sonradan: 31'17.04.26 · Sonradan: 26'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 89'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 583 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (3)90 dk’da 1.78
  • Başarılı çalım4 / 5

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti78%287 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 58
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.94

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Lig 2Clermont Foot20201.38400
2024Lig 2Clermont Foot27332.19110
2023Coupe de FrancePau FC1009000
Toplam48533.66510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım