Bromley FCMesfushor
George Saville
- Numri i fanellës
- 6
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026League One
7Ndeshje7 herë titullar
630Minuta
0Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.53
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.20
Numrat nga 107 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.4H01.09.26 · Bromley FC 0 - 5 Leyton Orient · Vlerësimi 6.45.6H07.09.26 · Bromley FC 0 - 2 AFC Wimbledon · Vlerësimi 5.68.3B12.09.26 · Blackpool 2 - 2 Bromley FC · Vlerësimi 8.36.3F19.09.26 · Bromley FC 2 - 1 Huddersfield Town · Vlerësimi 6.36.3H10.10.26 · Mansfield Town 2 - 1 Bromley FC · Vlerësimi 6.36.6H17.10.26 · Stockport County 1 - 0 Bromley FC · Vlerësimi 6.6–H20.10.26 · Bromley FC 0 - 4 Leicester City6.0B24.10.26 · Bromley FC 1 - 1 Peterborough United · Vlerësimi 6.06.8H27.10.26 · Milton Keynes Dons 4 - 1 Bromley FC · Vlerësimi 6.86.5H31.10.26 · Wigan Athletic 3 - 2 Bromley FC · Vlerësimi 6.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta36 ndeshje · 2161 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.17 |
| Pasime kyçe | 2.21 |
| Driblime | 1.62 |
| Saktësi pasimi | 79% |
| Dyluftime | 51% |
| Rikthime topi | 3.96 |
| Faulle të fituara | 2.14 |
Ndeshjet e fundit
- League OneWigan Athletic3Bromley FC2Gola 1Të verdhë 190' Titullar6.5
- League OneMilton Keynes Dons4Bromley FC1AAsiste 190' Titullar6.8
- League OneBromley FC1Peterborough United190' Titullar6.0
- League OneBromley FC0Leicester City4Të verdhë 190' Titullar
- League OneStockport County1Bromley FC090' Titullar6.6
- League OneMansfield Town2Bromley FC1Të verdhë 190' Titullar6.3
- League OneBromley FC2Huddersfield Town190' Titullar6.3
- League OneBlackpool2Bromley FC290' Titullar8.3
- League OneBromley FC0AFC Wimbledon290' Titullar5.6
- League OneBromley FC0Leyton Orient590' Titullar6.4
- League OneLuton Town2Barnsley111' Nga stoli
- League OneRotherham United0Luton Town216' Nga stoli6.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme36 ndeshje · 2161 min
Sulmi
- Goditje (në portë)13 (4)1.17 për 90
- Driblime të suksesshme13 / 30
Pasimet
- Pasime kyçe342.21 për 90
- Saktësia e pasimeve79%1024 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje40 · 38
- Duele të fituara142 / 278
- Faulle të fituara432.14 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | League OneBromley FC | 7 | 0 | 1 | 630 | 1 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyLuton Town | 3 | 0 | 0 | 178 | 0 | 0 |
| FA CupLuton Town | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| League OneLuton Town | 38 | 2 | 5 | 2370 | 7 | 0 | |
| 2024 | English League ChampionshipMillwall | 45 | 1 | 3 | 3305 | 8 | 0 |
| FA CupMillwall | 2 | 0 | 0 | 55 | 0 | 0 | |
| UEFA Nations League, League A, Gr. 1Northern Ireland | 5 | 0 | 1 | 274 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland | 3 | 0 | 0 | 116 | 2 | 0 | |
| 2022 | UEFA Nations League, League A, Gr. 1Northern Ireland | 5 | 0 | 0 | 371 | 0 | 0 |
| 2020 | Euro ChampionshipNorthern Ireland | 10 | 0 | 0 | 757 | 2 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland | 6 | 0 | 0 | 367 | 2 | 0 | |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland | 4 | 0 | 0 | 170 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 129 | 3 | 10 | 8683 | 22 | 0 | |
Klubet
- Bromley FCAktual#6
- Luton TownAktual#23
- Northern IrelandAktual#19
- MillwallAktual#23
