Grenoble Foot 38Mbrojtës
Farouq Limouri
- Numri i fanellës
- 3
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 2
4Ndeshje2 herë titullar
286Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.53
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje77
Gola + asiste për 90 min0.12
Numrat nga 60 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.0H20.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.08.0F28.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · Vlerësimi 8.06.5B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Vlerësimi 6.56.5H06.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.56.3H10.04.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 6.37.5F24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Vlerësimi 7.56.8B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Vlerësimi 6.86.1H09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 6.15.5H23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 5.56.1H30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Vlerësimi 6.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta14 ndeshje · 1048 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.91 |
| Pasime kyçe | 1.00 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 64% |
| Rikthime topi | 3.70 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 2Grenoble Foot 381Dijon390' Titullar6.1
- Ligue 2Pau FC2Grenoble Foot 381Të verdhë 172' Nga stoli5.5
- Ligue 2Montpellier2Grenoble Foot 380Të verdhë 134' Nga stoli6.1
- Ligue 2Grenoble Foot 380Metz090' Titullar6.8
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport0Të verdhë 190' Titullar7.5
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Roda JC Kerkrade390' Titullar6.3
- Eerste DivisieADO Den Haag4FC Eindhoven090' Titullar6.5
- Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap290' Titullar6.5
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Emmen0Gola 174' Titullar8.0
- Eerste DivisieTOP Oss2FC Eindhoven145' Titullar6.0
- Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1FC Eindhoven22' Nga stoli
- Eerste DivisieFC Dordrecht3FC Eindhoven483' Titullar6.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme14 ndeshje · 1048 min
Sulmi
- Goditje (në portë)10 (3)1.91 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 4
Pasimet
- Pasime kyçe41.00 për 90
- Saktësia e pasimeve87%446 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje21 · 13
- Duele të fituara47 / 73
- Faulle të fituara2
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 2Grenoble Foot 38 | 4 | 0 | 0 | 286 | 2 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Eindhoven | 23 | 2 | 0 | 1811 | 3 | 1 |
| 2024 | Eerste DivisieFC Eindhoven | 32 | 1 | 0 | 2393 | 6 | 0 |
| KNVB BekerFC Eindhoven | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | |
| Gjithsej | 60 | 3 | 0 | 4580 | 12 | 1 | |
Klubet
- Grenoble Foot 38Aktual#3
- FC EindhovenAktual#18
