ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Farouq Limouri

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

4Maç2 kez ilk 11
286Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist1
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 60 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M20.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · Puan 6.08.0G28.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · Puan 8.06.5B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.56.5M06.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.56.3M10.04.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Roda JC Kerkrade · Puan 6.37.5G24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 7.56.8B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 6.86.1M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.15.5M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.56.1M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong PSV Eindhoven 7.0, FC Dordrecht 6.2, TOP Oss 6.0, Emmen 8.0, De Graafschap 6.5, ADO Den Haag 6.5, Roda JC Kerkrade 6.3, Helmond Sport 7.5, Metz 6.8, Montpellier 6.1, Pau FC 5.5, Dijon 6.1ort. 6.5405.12.25 · FC Eindhoven 4 - 0 Jong PSV Eindhoven · 7.012.12.25 · FC Dordrecht 3 - 4 FC Eindhoven · 6.220.03.26 · TOP Oss 2 - 1 FC Eindhoven · 6.028.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · 8.003.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.506.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · 6.510.04.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Roda JC Kerkrade · 6.324.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 7.514.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 6.809.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.123.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 5.530.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · 6.16.18.0

90 dakika başına profil15 maç · 1.138 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.76, Kilit pas 1.00, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 3.53Şut: 1.76Kilit pas: 1.00Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 3.53Şut1.76Kilit pas1.00Pas isabeti87%Kazanılan ikili64%Top kazanma3.53
90 dakika başına profil
Şut1.76
Kilit pas1.00
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma3.53
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7626.09.25 · İlk 11: 90'30.09.25 · İlk 11: 45'24.10.25 · İlk 11: 75'03.11.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · İlk 11: 90'15.11.25 · İlk 11: 90'21.11.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 83'13.03.26 · Sonradan: 2'20.03.26 · İlk 11: 45'28.03.26 · İlk 11: 74'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · Sonradan: 34'23.10.26 · Sonradan: 72'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.138 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (3)90 dk’da 1.76
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.00
  • Pas isabeti87%485 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele50 / 78
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Grenoble Foot 3840028620
2025Eerste DivisieFC Eindhoven23201.81131
2024Eerste DivisieFC Eindhoven32102.39360
KNVB BekerFC Eindhoven1009010
Toplam60304.580121

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım