ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Simba SCMesfushor

Elie Mpanzu

Numri i fanellës
34
Mesfushor

Sezoni 2025CAF Champions League

6Ndeshje5 herë titullar
407Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.84
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje75
Gola + asiste për 90 min0.12

Numrat nga 15 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

8.3F20.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · Vlerësimi 8.36.9B27.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · Vlerësimi 6.96.9H17.05.25 · RS Berkane 2 - 0 Simba SC · Vlerësimi 6.97.6B25.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · Vlerësimi 7.66.3H23.11.25 · Simba SC 0 - 1 Petro Atletico de Luanda · Vlerësimi 6.37.0H30.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · Vlerësimi 7.05.7H24.01.26 · Esperance Tunis 1 - 0 Simba SC · Vlerësimi 5.76.4B01.02.26 · Simba SC 2 - 2 Esperance Tunis · Vlerësimi 6.46.5B07.02.26 · Petro Atletico de Luanda 1 - 1 Simba SC · Vlerësimi 6.56.8F14.02.26 · Simba SC 1 - 0 Stade Malien · Vlerësimi 6.8

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Al Masry 7.8, Al Masry 8.6, Stellenbosch FC 8.3, Stellenbosch FC 6.9, RS Berkane 6.9, RS Berkane 7.6, Petro Atletico de Luanda 6.3, Stade Malien 7.0, Esperance Tunis 5.7, Esperance Tunis 6.4, Petro Atletico de Luanda 6.5, Stade Malien 6.8mes. 7.0702.04.25 · Al Masry 2 - 0 Simba SC · 7.809.04.25 · Simba SC 2 - 0 Al Masry · 8.620.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · 8.327.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · 6.917.05.25 · RS Berkane 2 - 0 Simba SC · 6.925.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · 7.623.11.25 · Simba SC 0 - 1 Petro Atletico de Luanda · 6.330.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · 7.024.01.26 · Esperance Tunis 1 - 0 Simba SC · 5.701.02.26 · Simba SC 2 - 2 Esperance Tunis · 6.407.02.26 · Petro Atletico de Luanda 1 - 1 Simba SC · 6.514.02.26 · Simba SC 1 - 0 Stade Malien · 6.86.88.6

Profili për 90 minuta6 ndeshje · 407 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 1.50, Saktësi pasimi 75%, Dyluftime 41%, Rikthime topi 2.40, Faulle të fituara 2.91Pasime kyçe: 1.50Saktësi pasimi: 75%Dyluftime: 41%Rikthime topi: 2.40Faulle të fituara: 2.91Pasime kyçe1.50Saktësi pasimi75%Dyluftime41%Rikthime topi2.40Faulle të fituara2.91
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe1.50
Saktësi pasimi75%
Dyluftime41%
Rikthime topi2.40
Faulle të fituara2.91
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • CAF Champions LeagueSimba SC1Stade Malien070' Titullar6.8
  • CAF Champions LeaguePetro Atletico de Luanda1Simba SC151' Titullar6.5
  • CAF Champions LeagueSimba SC2Esperance Tunis216' Nga stoli6.4
  • CAF Champions LeagueEsperance Tunis1Simba SC090' Titullar5.7
  • CAF Champions LeagueStade Malien2Simba SC190' Titullar7.0
  • CAF Champions LeagueSimba SC0Petro Atletico de Luanda190' Titullar6.3
  • CAF Confederation CupSimba SC1RS Berkane1Asiste 190' Titullar7.6
  • CAF Confederation CupRS Berkane2Simba SC080' Titullar6.9
  • CAF Confederation CupStellenbosch FC0Simba SC0Të verdhë 187' Titullar6.9
  • CAF Confederation CupSimba SC1Stellenbosch FC090' Titullar8.3
  • CAF Confederation CupSimba SC2Al Masry0Gola 1101' Titullar8.6
  • CAF Confederation CupAl Masry2Simba SC090' Titullar7.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 2; 2025: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12024 · Asiste: 2

Minutat e luajtura15 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 15 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7805.01.25 · Titullar: 77'12.01.25 · Titullar: 53'19.01.25 · Titullar: 90'02.04.25 · Titullar: 90'09.04.25 · Titullar: 101'20.04.25 · Titullar: 90'27.04.25 · Titullar: 87'17.05.25 · Titullar: 80'25.05.25 · Titullar: 90'23.11.25 · Titullar: 90'30.11.25 · Titullar: 90'24.01.26 · Titullar: 90'01.02.26 · Nga stoli: 16'07.02.26 · Titullar: 51'14.02.26 · Titullar: 70'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 407 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (2)
  • Driblime të suksesshme5 / 20

Pasimet

  • Pasime kyçe51.50 për 90
  • Saktësia e pasimeve75%122 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje6 · 3
  • Duele të fituara24 / 58
  • Faulle të fituara112.91 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025CAF Champions LeagueSimba SC60040700
2024CAF Confederation CupSimba SC91275820
Gjithsej1512116520

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë