ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
AS TrencinMesfushor

Dylann Kam

Numri i fanellës
10
Mesfushor

Sezoni 2026First League

4Ndeshje4 herë titullar
287Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.66
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje46
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 18 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.5H07.02.26 · AS Trencin 0 - 4 FK Zeleziarne Podbrezova · Vlerësimi 7.56.3F28.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencin · Vlerësimi 6.36.6H07.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencin · Vlerësimi 6.66.2F15.03.26 · AS Trencin 2 - 1 MFK Skalica · Vlerësimi 6.2–F21.03.26 · AS Trencin 3 - 1 MFK Ruzomberok–F05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencin6.3B25.07.26 · AS Trencin 1 - 1 KFC Komarno · Vlerësimi 6.37.5B01.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencin · Vlerësimi 7.56.4H10.10.26 · AS Trencin 0 - 1 FK Dukla Banska Bystrica · Vlerësimi 6.46.5H28.10.26 · AS Trencin 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Vlerësimi 6.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: MSK Zilina 6.1, FK DAC Dunajska Streda 6.1, FC Tatran Presov 6.4, MFK Ruzomberok 6.3, FK Zeleziarne Podbrezova 7.5, MFK Skalica 6.3, FC Kosice 6.6, MFK Skalica 6.2, KFC Komarno 6.3, FC Kosice 7.5, FK Dukla Banska Bystrica 6.4, SK Slovan Bratislava 6.5mes. 6.5222.11.25 · MSK Zilina 4 - 1 AS Trencin · 6.129.11.25 · AS Trencin 0 - 3 FK DAC Dunajska Streda · 6.107.12.25 · AS Trencin 0 - 0 FC Tatran Presov · 6.413.12.25 · MFK Ruzomberok 0 - 0 AS Trencin · 6.307.02.26 · AS Trencin 0 - 4 FK Zeleziarne Podbrezova · 7.528.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencin · 6.307.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencin · 6.615.03.26 · AS Trencin 2 - 1 MFK Skalica · 6.225.07.26 · AS Trencin 1 - 1 KFC Komarno · 6.301.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencin · 7.510.10.26 · AS Trencin 0 - 1 FK Dukla Banska Bystrica · 6.428.10.26 · AS Trencin 0 - 2 SK Slovan Bratislava · 6.56.57.5

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 803 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.30, Pasime kyçe 1.90, Driblime 2.71, Saktësi pasimi 79%, Dyluftime 44%, Rikthime topi 3.89, Faulle të fituara 2.74Gjuajtje: 1.30Pasime kyçe: 1.90Driblime: 2.71Saktësi pasimi: 79%Dyluftime: 44%Rikthime topi: 3.89Faulle të fituara: 2.74Gjuajtje1.30Pasime kyçe1.90Driblime2.71Saktësi pasimi79%Dyluftime44%Rikthime topi3.89Faulle të fituara2.74
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.30
Pasime kyçe1.90
Driblime2.71
Saktësi pasimi79%
Dyluftime44%
Rikthime topi3.89
Faulle të fituara2.74
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • First LeagueAS Trencin0SK Slovan Bratislava259' Titullar6.5
  • First LeagueAS Trencin0FK Dukla Banska Bystrica185' Titullar6.4
  • First LeagueFC Kosice3AS Trencin368' Titullar7.5
  • First LeagueAS Trencin1KFC Komarno175' Titullar6.3
  • First LeagueKFC Komarno0AS Trencin11' Nga stoli
  • First LeagueAS Trencin3MFK Ruzomberok113' Nga stoli
  • First LeagueAS Trencin2MFK Skalica122' Nga stoli6.2
  • First LeagueFC Kosice2AS Trencin045' Titullar6.6
  • First LeagueMFK Skalica0AS Trencin145' Nga stoli6.3
  • First LeagueAS Trencin0FK Zeleziarne Podbrezova445' Titullar7.5
  • First LeagueMFK Ruzomberok0AS Trencin089' Titullar6.3
  • First LeagueAS Trencin0FC Tatran Presov052' Titullar6.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 1

Minutat e luajtura18 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 18 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5322.02.25 · Nga stoli: 33'10.08.25 · Titullar: 90'04.10.25 · Nga stoli: 26'08.11.25 · Titullar: 81'22.11.25 · Titullar: 78'29.11.25 · Nga stoli: 45'07.12.25 · Titullar: 52'13.12.25 · Titullar: 89'07.02.26 · Titullar: 45'28.02.26 · Nga stoli: 45'07.03.26 · Titullar: 45'15.03.26 · Nga stoli: 22'21.03.26 · Nga stoli: 13'05.04.26 · Nga stoli: 1'25.07.26 · Titullar: 75'01.08.26 · Titullar: 68'10.10.26 · Titullar: 85'28.10.26 · Titullar: 59'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 803 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (3)1.30 për 90
  • Driblime të suksesshme13 / 31

Pasimet

  • Pasime kyçe91.90 për 90
  • Saktësia e pasimeve79%237 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje19 · 7
  • Duele të fituara44 / 100
  • Faulle të fituara102.74 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026First LeagueAS Trencin40028700
2025First LeagueAS Trencin130063200
20242. LigaSV Lafnitz1103300
Gjithsej181095200

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë