AS TrencínOrta saha
Dylann Kam
- Forma numarası
- 10
Orta saha
Sezon 20261. Lig
4Maç4 kez ilk 11
287Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.66
Gol + asist0
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5M07.02.26 · AS Trencín 0 - 4 ŽP Šport Podbrezová · Puan 7.56.3G28.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencín · Puan 6.36.6M07.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencín · Puan 6.66.2G15.03.26 · AS Trencín 2 - 1 MFK Skalica · Puan 6.2–G21.03.26 · AS Trencín 3 - 1 MFK Ružomberok–G05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencín6.3B25.07.26 · AS Trencín 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.37.5B01.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencín · Puan 7.56.4M10.10.26 · AS Trencín 0 - 1 FK Dukla Banská Bystrica · Puan 6.46.5M28.10.26 · AS Trencín 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 803 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.30 |
| Kilit pas | 1.90 |
| Çalım | 2.71 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 3.89 |
| Aldırdığı faul | 2.74 |
Son maçları
- 1. LigAS Trencín0SK Slovan Bratislava259' İlk 116.5
- 1. LigAS Trencín0FK Dukla Banská Bystrica185' İlk 116.4
- 1. LigFC Kosice3AS Trencín368' İlk 117.5
- 1. LigAS Trencín1KFC Komarno175' İlk 116.3
- 1. LigKFC Komarno0AS Trencín11' Sonradan
- 1. LigAS Trencín3MFK Ružomberok113' Sonradan
- 1. LigAS Trencín2MFK Skalica122' Sonradan6.2
- 1. LigFC Kosice2AS Trencín045' İlk 116.6
- 1. LigMFK Skalica0AS Trencín145' Sonradan6.3
- 1. LigAS Trencín0ŽP Šport Podbrezová445' İlk 117.5
- 1. LigMFK Ružomberok0AS Trencín089' İlk 116.3
- 1. LigAS Trencín0FC Tatran Presov052' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 18 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 803 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.30
- Başarılı çalım13 / 31
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.90
- Pas isabeti79%237 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme19 · 7
- Kazanılan ikili mücadele44 / 100
- Aldırdığı faul1090 dk’da 2.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigAS Trencín | 4 | 0 | 0 | 287 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigAS Trencín | 13 | 0 | 0 | 632 | 0 | 0 |
| 2024 | 2. LigaSV Lafnitz | 1 | 1 | 0 | 33 | 0 | 0 |
| Toplam | 18 | 1 | 0 | 952 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- AS TrencínŞu an#10
- SV LafnitzŞu an#29