ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Diego van Oorschot

Numri i fanellës
20
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie

1Ndeshje0 herë titullar
9Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.25
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje51
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 33 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5H23.01.26 · Willem II Tilburg 2 - 1 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.56.0B26.01.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.05.7B02.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 5.7–F07.02.26 · VVV-Venlo 1 - 0 FC Eindhoven6.7B14.02.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.76.1B20.02.26 · VVV-Venlo 1 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 6.16.3H06.03.26 · VVV-Venlo 0 - 3 Waalwijk · Vlerësimi 6.36.5H13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.56.2B20.03.26 · Emmen 2 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.2–F07.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Waalwijk 5.9, FC Den Bosch 6.4, FC Dordrecht 7.4, Jong AZ Alkmaar 6.1, Willem II Tilburg 6.5, Roda JC Kerkrade 6.0, Jong FC Utrecht 5.7, Vitesse Arnhem 6.7, TOP Oss 6.1, Waalwijk 6.3, MVV Maastricht 6.5, Emmen 6.2mes. 6.3205.12.25 · Waalwijk 1 - 2 VVV-Venlo · 5.912.12.25 · FC Den Bosch 0 - 1 VVV-Venlo · 6.419.12.25 · VVV-Venlo 3 - 1 FC Dordrecht · 7.416.01.26 · VVV-Venlo 1 - 3 Jong AZ Alkmaar · 6.123.01.26 · Willem II Tilburg 2 - 1 VVV-Venlo · 6.526.01.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 VVV-Venlo · 6.002.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 2 VVV-Venlo · 5.714.02.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 VVV-Venlo · 6.720.02.26 · VVV-Venlo 1 - 1 TOP Oss · 6.106.03.26 · VVV-Venlo 0 - 3 Waalwijk · 6.313.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.520.03.26 · Emmen 2 - 2 VVV-Venlo · 6.26.27.4

Profili për 90 minuta16 ndeshje · 884 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.35, Pasime kyçe 1.66, Driblime 1.81, Saktësi pasimi 73%, Dyluftime 39%, Rikthime topi 3.00, Faulle të fituara 1.40Gjuajtje: 2.35Pasime kyçe: 1.66Driblime: 1.81Saktësi pasimi: 73%Dyluftime: 39%Rikthime topi: 3.00Faulle të fituara: 1.40Gjuajtje2.35Pasime kyçe1.66Driblime1.81Saktësi pasimi73%Dyluftime39%Rikthime topi3.00Faulle të fituara1.40
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.35
Pasime kyçe1.66
Driblime1.81
Saktësi pasimi73%
Dyluftime39%
Rikthime topi3.00
Faulle të fituara1.40
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo49' Nga stoli
  • Eerste DivisieEmmen2VVV-Venlo217' Nga stoli6.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo160' Titullar6.5
  • Eerste DivisieVVV-Venlo0Waalwijk381' Titullar6.3
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1TOP Oss1Të verdhë 190' Titullar6.1
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem2VVV-Venlo290' Titullar6.7
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1FC Eindhoven014' Nga stoli
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht2VVV-Venlo223' Nga stoli5.7
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2VVV-Venlo245' Titullar6.0
  • Eerste DivisieWillem II Tilburg2VVV-Venlo177' Titullar6.5
  • Eerste DivisieVVV-Venlo1Jong AZ Alkmaar390' Titullar6.1
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3FC Dordrecht1Asiste 190' Titullar7.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5521.10.25 · Nga stoli: 19'24.10.25 · Titullar: 67'28.10.25 · Titullar: 90'31.10.25 · Titullar: 45'24.11.25 · Nga stoli: 18'28.11.25 · Nga stoli: 16'05.12.25 · Titullar: 76'12.12.25 · Titullar: 88'19.12.25 · Titullar: 90'16.01.26 · Titullar: 90'23.01.26 · Titullar: 77'26.01.26 · Titullar: 45'02.02.26 · Nga stoli: 23'07.02.26 · Nga stoli: 14'14.02.26 · Titullar: 90'20.02.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 81'13.03.26 · Titullar: 60'20.03.26 · Nga stoli: 17'07.08.26 · Nga stoli: 9'

Statistika të hollësishme16 ndeshje · 884 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)13 (5)2.35 për 90
  • Driblime të suksesshme7 / 17

Pasimet

  • Pasime kyçe101.66 për 90
  • Saktësia e pasimeve73%222 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje17 · 4
  • Duele të fituara41 / 106
  • Faulle të fituara71.40 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieHeracles Almelo100900
2025Eerste DivisieVVV-Venlo2501119930
KNVB BekerVVV-Venlo1009000
2024EredivisieHeracles Almelo3002800
KNVB BekerHeracles Almelo3007710
Gjithsej3301140340

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë