ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Arthur Parker

Numri i fanellës
2
Mesfushor

Sezoni 2026Premier Division

12Ndeshje11 herë titullar
946Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.78
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje77
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 12 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.1F27.02.26 · Galway United FC 1 - 0 Sligo Rovers · Vlerësimi 7.18.3H02.03.26 · St. Patrick's Athletic 1 - 0 Galway United FC · Vlerësimi 8.36.6B06.03.26 · Galway United FC 2 - 2 Dundalk FC · Vlerësimi 6.66.1H13.03.26 · Bohemians FC Dublin 1 - 0 Galway United FC · Vlerësimi 6.16.6F16.03.26 · Galway United FC 4 - 3 Waterford FC · Vlerësimi 6.66.3H20.03.26 · Shamrock Rovers 2 - 0 Galway United FC · Vlerësimi 6.36.4F03.04.26 · Galway United FC 2 - 1 Derry City · Vlerësimi 6.46.9H17.04.26 · Dundalk FC 2 - 1 Galway United FC · Vlerësimi 6.96.9H12.06.26 · Galway United FC 0 - 1 Dundalk FC · Vlerësimi 6.96.6H26.06.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Galway United FC · Vlerësimi 6.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Drogheda United 6.0, Shelbourne FC 7.1, Sligo Rovers 7.1, St. Patrick's Athletic 8.3, Dundalk FC 6.6, Bohemians FC Dublin 6.1, Waterford FC 6.6, Shamrock Rovers 6.3, Derry City 6.4, Dundalk FC 6.9, Dundalk FC 6.9, Shamrock Rovers 6.6mes. 6.7406.02.26 · Galway United FC 0 - 1 Drogheda United · 6.020.02.26 · Shelbourne FC 1 - 1 Galway United FC · 7.127.02.26 · Galway United FC 1 - 0 Sligo Rovers · 7.102.03.26 · St. Patrick's Athletic 1 - 0 Galway United FC · 8.306.03.26 · Galway United FC 2 - 2 Dundalk FC · 6.613.03.26 · Bohemians FC Dublin 1 - 0 Galway United FC · 6.116.03.26 · Galway United FC 4 - 3 Waterford FC · 6.620.03.26 · Shamrock Rovers 2 - 0 Galway United FC · 6.303.04.26 · Galway United FC 2 - 1 Derry City · 6.417.04.26 · Dundalk FC 2 - 1 Galway United FC · 6.912.06.26 · Galway United FC 0 - 1 Dundalk FC · 6.926.06.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Galway United FC · 6.66.68.3

Profili për 90 minuta12 ndeshje · 946 min

Profili për 90 minuta: Driblime 1.97, Saktësi pasimi 57%, Dyluftime 67%, Rikthime topi 4.57, Faulle të fituara 1.60Driblime: 1.97Saktësi pasimi: 57%Dyluftime: 67%Rikthime topi: 4.57Faulle të fituara: 1.60Driblime1.97Saktësi pasimi57%Dyluftime67%Rikthime topi4.57Faulle të fituara1.60
Profili për 90 minuta
Driblime1.97
Saktësi pasimi57%
Dyluftime67%
Rikthime topi4.57
Faulle të fituara1.60
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Premier DivisionShamrock Rovers3Galway United FC145' Nga stoli6.6
  • Premier DivisionGalway United FC0Dundalk FC162' Titullar6.9
  • Premier DivisionDundalk FC2Galway United FC190' Titullar6.9
  • Premier DivisionGalway United FC2Derry City186' Titullar6.4
  • Premier DivisionShamrock Rovers2Galway United FC0Të verdhë 145' Titullar6.3
  • Premier DivisionGalway United FC4Waterford FC380' Titullar6.6
  • Premier DivisionBohemians FC Dublin1Galway United FC089' Titullar6.1
  • Premier DivisionGalway United FC2Dundalk FC290' Titullar6.6
  • Premier DivisionSt. Patrick's Athletic1Galway United FC090' Titullar8.3
  • Premier DivisionGalway United FC1Sligo Rovers089' Titullar7.1
  • Premier DivisionShelbourne FC1Galway United FC190' Titullar7.1
  • Premier DivisionGalway United FC0Drogheda United190' Titullar6.0

Minutat e luajtura12 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 12 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7906.02.26 · Titullar: 90'20.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 89'02.03.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 89'16.03.26 · Titullar: 80'20.03.26 · Titullar: 45'03.04.26 · Titullar: 86'17.04.26 · Titullar: 90'12.06.26 · Titullar: 62'26.06.26 · Nga stoli: 45'

Statistika të hollësishme12 ndeshje · 946 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (3)
  • Driblime të suksesshme10 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe5
  • Saktësia e pasimeve57%224 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje39 · 9
  • Duele të fituara65 / 97
  • Faulle të fituara71.60 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier DivisionGalway United FC120094610
Gjithsej120094610

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë