ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
NEC NijmegenOrta saha

Yousri Sbai

Forma numarası
33
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

7Maç6 kez ilk 11
563Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.11
Gol + asist1
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B11.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · Puan 6.47.1M17.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · Puan 7.17.8G24.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · Puan 7.85.7M28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 5.76.5M31.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.57.6B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 7.69.2G11.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · Puan 9.26.4G14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.47.8M18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Puan 7.86.6M09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SC Cambuur Leeuwarden 7.8, Jong PSV Eindhoven 7.6, De Graafschap 6.4, Helmond Sport 7.1, Almere City FC 7.8, TOP Oss 5.7, Jong AZ Alkmaar 6.5, FC Eindhoven 7.6, NAC Breda 9.2, Jong Ajax Amsterdam 6.4, VVV-Venlo 7.8, De Graafschap 6.6ort. 7.2103.04.26 · VVV-Venlo 3 - 0 SC Cambuur Leeuwarden · 7.806.04.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 VVV-Venlo · 7.611.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · 6.417.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · 7.124.04.26 · VVV-Venlo 3 - 1 Almere City FC · 7.828.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 5.731.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.507.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 7.611.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · 9.214.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 6.418.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 7.809.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.66.69.2

90 dakika başına profil24 maç · 1.854 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.16, Kilit pas 1.05, Çalım 1.97, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 67%, Top kazanma 4.88, Aldırdığı faul 2.04Şut: 1.16Kilit pas: 1.05Çalım: 1.97Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 67%Top kazanma: 4.88Aldırdığı faul: 2.04Şut1.16Kilit pas1.05Çalım1.97Pas isabeti77%Kazanılan ikili67%Top kazanma4.88Aldırdığı faul2.04
90 dakika başına profil
Şut1.16
Kilit pas1.05
Çalım1.97
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili67%
Top kazanma4.88
Aldırdığı faul2.04
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht190' İlk 116.6
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo390' İlk 117.8
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam132' Sonradan6.4
  • Eerste DivisieNAC Breda2Jong FC Utrecht3Asist 190' İlk 119.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven090' İlk 117.6
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Jong FC Utrecht190' İlk 116.5
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht181' İlk 115.7
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Almere City FC179' İlk 117.8
  • Eerste DivisieHelmond Sport2VVV-Venlo078' İlk 117.1
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3De Graafschap365' İlk 116.4
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1VVV-Venlo0Sarı kart 190' İlk 117.6
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3SC Cambuur Leeuwarden090' İlk 117.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7907.02.26 · İlk 11: 71'14.02.26 · İlk 11: 75'20.02.26 · İlk 11: 80'27.02.26 · İlk 11: 75'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 45'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 65'17.04.26 · İlk 11: 78'24.04.26 · İlk 11: 79'28.08.26 · İlk 11: 81'31.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · Sonradan: 32'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.854 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 1.16
  • Başarılı çalım17 / 33

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.05
  • Pas isabeti77%764 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme65 · 28
  • Kazanılan ikili mücadele147 / 219
  • Aldırdığı faul2990 dk’da 2.04

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht70156300
2025Eerste DivisieVVV-Venlo17001.29130
EredivisieNEC Nijmegen2001100
2024EredivisieNEC Nijmegen2001100
Toplam28011.87630

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım