GroningenDefans
Thijmen Blokzijl
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 77 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.0M23.08.26 · PSV Eindhoven 5 - 1 Groningen · Puan 5.06.1M28.08.26 · Groningen 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.17.1B06.09.26 · Groningen 2 - 2 Twente · Puan 7.16.3B12.09.26 · Go Ahead Eagles 1 - 1 Groningen · Puan 6.37.3G18.09.26 · Groningen 3 - 0 PEC Zwolle · Puan 7.37.0G11.10.26 · Excelsior 1 - 5 Groningen · Puan 7.0–M18.10.26 · Groningen 2 - 5 Ajax Amsterdam6.3B25.10.26 · NEC Nijmegen 2 - 2 Groningen · Puan 6.36.1M29.10.26 · Groningen 0 - 2 Emmen · Puan 6.17.1M01.11.26 · Groningen 2 - 3 Sparta Rotterdam · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.957 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.47 |
| Kilit pas | 0.88 |
| Çalım | 0.10 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 2.72 |
| Aldırdığı faul | 0.47 |
Son maçları
- EredivisieGroningen2Sparta Rotterdam390' İlk 117.1
- KNVB KupasıGroningen0Emmen290' İlk 116.1
- EredivisieNEC Nijmegen2Groningen290' İlk 116.3
- EredivisieGroningen2Ajax Amsterdam590' İlk 11
- EredivisieExcelsior1Groningen590' İlk 117.0
- EredivisieGroningen3PEC Zwolle090' İlk 117.3
- EredivisieGo Ahead Eagles1Groningen190' İlk 116.3
- EredivisieGroningen2Twente2AAsist 190' İlk 117.1
- EredivisieGroningen2Fortuna Sittard390' İlk 116.1
- EredivisiePSV Eindhoven5Groningen190' İlk 115.0
- EredivisieADO Den Haag1Groningen490' İlk 116.5
- EredivisieGroningen2Utrecht190' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.957 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 0.47
- Başarılı çalım1 / 4
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 0.88
- Pas isabeti89%1.952 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 30
- Kazanılan ikili mücadele120 / 234
- Aldırdığı faul790 dk’da 0.47
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieGroningen | 9 | 0 | 1 | 810 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieGroningen | 35 | 1 | 1 | 3.137 | 4 | 0 |
| KNVB BekerGroningen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieGroningen | 28 | 1 | 0 | 2.241 | 1 | 1 |
| KNVB BekerGroningen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Toplam | 74 | 2 | 2 | 6.368 | 5 | 1 | |
Kulüpler
- GroningenŞu an#3
