ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Thibaut Vargas

Forma numarası
7
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

28Maç20 kez ilk 11
1.823Dakika
0Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist1
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.16

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G10.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC6.2M16.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · Puan 6.28.8B23.01.26 · Amiens SC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 8.87.4G20.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 7.46.8B03.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.86.3B10.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · Puan 6.36.5G20.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.56.4B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · Puan 6.45.8M02.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.86.2G24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: USL Dunkerque 6.6, En Avant Guingamp 7.3, Clermont Foot 4.8, SPC Bastia 6.2, Amiens SC 8.8, Grenoble Foot 38 7.4, Red Star FC 6.8, Stade Reims 6.3, USL Dunkerque 6.5, Rodez 6.4, ES Troyes 5.8, FC Rouen 1899 6.2ort. 6.5912.12.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 USL Dunkerque · 6.619.12.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.303.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 4.816.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · 6.223.01.26 · Amiens SC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.820.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · 7.403.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.810.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.320.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.524.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · 6.402.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.824.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 6.26.28.8

90 dakika başına profil17 maç · 896 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.91, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 4.97, Aldırdığı faul 1.58Kilit pas: 1.91Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 4.97Aldırdığı faul: 1.58Kilit pas1.91Pas isabeti71%Kazanılan ikili52%Top kazanma4.97Aldırdığı faul1.58
90 dakika başına profil
Kilit pas1.91
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma4.97
Aldırdığı faul1.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899021' Sonradan6.2
  • Lig 2ES Troyes4Stade Lavallois Mayenne FC061' İlk 115.8
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez065' İlk 116.4
  • Lig 2USL Dunkerque0Stade Lavallois Mayenne FC290' İlk 116.5
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Stade Reims271' İlk 116.3
  • Lig 2Red Star FC0Stade Lavallois Mayenne FC090' İlk 116.8
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 382Asist 145' Sonradan7.4
  • Lig 2Amiens SC0Stade Lavallois Mayenne FC090' İlk 118.8
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0SPC Bastia222' Sonradan6.2
  • Coupe de FranceFC Istres0Stade Lavallois Mayenne FC212' Sonradan
  • Lig 2Clermont Foot4Stade Lavallois Mayenne FC190' İlk 114.8
  • Coupe de FranceEn Avant Guingamp0Stade Lavallois Mayenne FC190' İlk 117.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 1; 2024: Gol 3, Asist 6; 2025: Gol 0, Asist 32023 · Asist: 12024 · Gol: 32024 · Asist: 62025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5818.10.25 · İlk 11: 90'28.10.25 · İlk 11: 79'31.10.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · Sonradan: 21'21.11.25 · Sonradan: 22'25.11.25 · Sonradan: 20'08.12.25 · Sonradan: 14'12.12.25 · İlk 11: 72'19.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 90'10.01.26 · Sonradan: 12'16.01.26 · Sonradan: 22'23.01.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · Sonradan: 45'03.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 71'20.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 65'02.05.26 · İlk 11: 61'24.05.26 · Sonradan: 21'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 896 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)
  • Başarılı çalım6 / 10

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.91
  • Pas isabeti71%290 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 65
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC20010200
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC26031.72120
2024Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1007900
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC34362.91730
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30125600
Toplam663105.07550

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım