ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Thibaut Vargas

Numri i fanellës
7
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Coupe de France · Ligue 2

28Ndeshje20 herë titullar
1823Minuta
0Gola
3Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.71
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje57
Gola + asiste për 90 min0.16

Numrat nga 66 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–F10.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC6.2H16.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · Vlerësimi 6.28.8B23.01.26 · Amiens 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 8.87.4F20.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 7.46.8B03.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.86.3B10.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · Vlerësimi 6.36.5F20.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.56.4B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · Vlerësimi 6.45.8H02.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.86.2F24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Vlerësimi 6.2

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: USL Dunkerque 6.6, En Avant Guingamp 7.3, Clermont Foot 4.8, SPC Bastia 6.2, Amiens 8.8, Grenoble Foot 38 7.4, Red Star FC 6.8, Stade Reims 6.3, USL Dunkerque 6.5, Rodez 6.4, ES Troyes 5.8, FC Rouen 1899 6.2mes. 6.5912.12.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 USL Dunkerque · 6.619.12.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.303.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 4.816.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · 6.223.01.26 · Amiens 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.820.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · 7.403.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.810.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.320.04.26 · USL Dunkerque 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.524.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez · 6.402.05.26 · ES Troyes 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.824.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 6.26.28.8

Profili për 90 minuta17 ndeshje · 896 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 1.91, Saktësi pasimi 71%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 4.97, Faulle të fituara 1.58Pasime kyçe: 1.91Saktësi pasimi: 71%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 4.97Faulle të fituara: 1.58Pasime kyçe1.91Saktësi pasimi71%Dyluftime52%Rikthime topi4.97Faulle të fituara1.58
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe1.91
Saktësi pasimi71%
Dyluftime52%
Rikthime topi4.97
Faulle të fituara1.58
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899021' Nga stoli6.2
  • Ligue 2ES Troyes4Stade Lavallois Mayenne FC061' Titullar5.8
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez065' Titullar6.4
  • Ligue 2USL Dunkerque0Stade Lavallois Mayenne FC290' Titullar6.5
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2Stade Reims271' Titullar6.3
  • Ligue 2Red Star FC0Stade Lavallois Mayenne FC090' Titullar6.8
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 382Asiste 145' Nga stoli7.4
  • Ligue 2Amiens0Stade Lavallois Mayenne FC090' Titullar8.8
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0SPC Bastia222' Nga stoli6.2
  • Coupe de FranceFC Istres0Stade Lavallois Mayenne FC212' Nga stoli
  • Ligue 2Clermont Foot4Stade Lavallois Mayenne FC190' Titullar4.8
  • Coupe de FranceEn Avant Guingamp0Stade Lavallois Mayenne FC190' Titullar7.3

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 1; 2024: Gola 3, Asiste 6; 2025: Gola 0, Asiste 32023 · Asiste: 12024 · Gola: 32024 · Asiste: 62025 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5818.10.25 · Titullar: 90'28.10.25 · Titullar: 79'31.10.25 · Titullar: 90'07.11.25 · Nga stoli: 21'21.11.25 · Nga stoli: 22'25.11.25 · Nga stoli: 20'08.12.25 · Nga stoli: 14'12.12.25 · Titullar: 72'19.12.25 · Titullar: 90'03.01.26 · Titullar: 90'10.01.26 · Nga stoli: 12'16.01.26 · Nga stoli: 22'23.01.26 · Titullar: 90'20.03.26 · Nga stoli: 45'03.04.26 · Titullar: 90'10.04.26 · Titullar: 71'20.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 65'02.05.26 · Titullar: 61'24.05.26 · Nga stoli: 21'

Statistika të hollësishme17 ndeshje · 896 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (2)
  • Driblime të suksesshme6 / 10

Pasimet

  • Pasime kyçe101.91 për 90
  • Saktësia e pasimeve71%290 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje19 · 14
  • Duele të fituara34 / 65
  • Faulle të fituara71.58 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC20010200
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2603172120
2024Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1007900
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC3436291730
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30125600
Gjithsej66310507550

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë