Cerezo OsakaDefans
Shinnosuke Hatanaka
- Forma numarası
- 44
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
8Maç8 kez ilk 11
620Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 59 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3B30.05.26 · Cerezo Osaka 2 - 2 Tokyo · Puan 7.37.5G06.06.26 · Tokyo 1 - 3 Cerezo Osaka · Puan 7.56.8G08.08.26 · Cerezo Osaka 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.86.2M15.08.26 · Avispa Fukuoka 3 - 0 Cerezo Osaka · Puan 6.26.8G22.08.26 · Cerezo Osaka 1 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.86.5M29.08.26 · Vissel Kobe 1 - 0 Cerezo Osaka · Puan 6.57.3G02.09.26 · Cerezo Osaka 2 - 0 Kashiwa Reysol · Puan 7.37.5B06.09.26 · Cerezo Osaka 0 - 0 Tokyo Verdy · Puan 7.56.1M12.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 6 - 1 Cerezo Osaka · Puan 6.16.0B19.09.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Cerezo Osaka · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.399 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.20 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 66% |
| Top kazanma | 4.31 |
| Aldırdığı faul | 1.58 |
Son maçları
- J1 LigiV-Varen Nagasaki1Cerezo Osaka117' İlk 116.0
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima6Cerezo Osaka163' İlk 116.1
- J1 LigiCerezo Osaka0Tokyo Verdy090' İlk 117.5
- J1 LigiCerezo Osaka2Kashiwa Reysol090' İlk 117.3
- J1 LigiVissel Kobe1Cerezo Osaka090' İlk 116.5
- J1 LigiCerezo Osaka1Shimizu S-Pulse0Sarı kart 190' İlk 116.8
- J1 LigiAvispa Fukuoka3Cerezo Osaka090' İlk 116.2
- J1 LigiCerezo Osaka2Fagiano Okayama FC190' İlk 116.8
- J1 LigiTokyo1Cerezo Osaka390' İlk 117.5
- J1 LigiCerezo Osaka2Tokyo290' İlk 117.3
- J1 LigiFagiano Okayama FC2Cerezo Osaka390' İlk 117.0
- J1 LigiCerezo Osaka6Nagoya Grampus Eight190' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.399 dk
Hücum
- Şut (isabetli)690 dk’da 1.20
- Başarılı çalım3 / 4
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.00
- Pas isabeti88%1.445 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme31 · 43
- Kazanılan ikili mücadele128 / 195
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.58
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiCerezo Osaka | 8 | 0 | 0 | 620 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiCerezo Osaka | 18 | 0 | 0 | 1.509 | 2 | 0 |
| 2025 | J1 LigiCerezo Osaka | 33 | 0 | 0 | 2.898 | 2 | 0 |
| Toplam | 59 | 0 | 0 | 5.027 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Cerezo OsakaŞu an#44
