ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sohaib Nair

Forma numarası
14
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.21
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M09.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · Puan 7.08.2G08.08.26 · Sochaux Monteliard 0 - 3 AS Saint-Étienne · Puan 8.27.0G14.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · Puan 7.08.2G22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 8.27.2G31.08.26 · Dijon 2 - 3 AS Saint-Étienne · Puan 7.27.6G05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 7.66.2M12.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 6.25.6B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · Puan 5.67.2G10.10.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Rodez · Puan 7.27.9G17.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 7.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Red Star FC 6.9, SPC Bastia 6.7, Clermont Foot 7.0, Sochaux Monteliard 8.2, Clermont Foot 7.0, Grenoble Foot 38 8.2, Dijon 7.2, Montpellier 7.6, USL Dunkerque 6.2, Metz 5.6, Rodez 7.2, Red Star FC 7.9ort. 7.1424.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · 6.902.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · 6.709.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · 7.008.08.26 · Sochaux Monteliard 0 - 3 AS Saint-Étienne · 8.214.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · 7.022.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · 8.231.08.26 · Dijon 2 - 3 AS Saint-Étienne · 7.205.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · 7.612.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Étienne · 6.219.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · 5.610.10.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Rodez · 7.217.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · 7.97.98.2

90 dakika başına profil28 maç · 2.405 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.21, Kilit pas 1.00, Çalım 1.25, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 66%, Top kazanma 3.52, Aldırdığı faul 1.85Şut: 1.21Kilit pas: 1.00Çalım: 1.25Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 66%Top kazanma: 3.52Aldırdığı faul: 1.85Şut1.21Kilit pas1.00Çalım1.25Pas isabeti89%Kazanılan ikili66%Top kazanma3.52Aldırdığı faul1.85
90 dakika başına profil
Şut1.21
Kilit pas1.00
Çalım1.25
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili66%
Top kazanma3.52
Aldırdığı faul1.85
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8523.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · Sonradan: 35'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 44'09.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.405 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (3)90 dk’da 1.21
  • Başarılı çalım5 / 10

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.00
  • Pas isabeti89%1.788 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme30 · 33
  • Kazanılan ikili mücadele168 / 256
  • Aldırdığı faul4590 dk’da 1.85

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2AS Saint-Étienne90081010
2025Coupe de FranceEn Avant Guingamp1009000
Lig 2En Avant Guingamp18101.50540
2024Coupe de FranceEn Avant Guingamp1009000
Lig 2En Avant Guingamp27102.21831
Toplam56204.71381

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım