ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Pierre Lemonnier

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Lig 2

27Maç27 kez ilk 11
2.264Dakika
1Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.90
Gol + asist2
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M20.02.26 · Annecy FC 2 - 1 Red Star FC · Puan 6.46.8B28.02.26 · Red Star FC 0 - 0 Le Mans · Puan 6.86.2M07.03.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Red Star FC · Puan 6.27.2G14.03.26 · Red Star FC 1 - 0 USL Dunkerque · Puan 7.27.4G20.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Red Star FC · Puan 7.48.0B03.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 8.06.5G11.04.26 · Red Star FC 4 - 3 SPC Bastia · Puan 6.57.4M18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · Puan 7.46.5G24.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.56.6G02.05.26 · Amiens SC 1 - 3 Red Star FC · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Grenoble Foot 38 8.1, US Boulogne 6.8, Annecy FC 6.4, Le Mans 6.8, AS Saint-Étienne 6.2, USL Dunkerque 7.2, Clermont Foot 7.4, Stade Lavallois Mayenne FC 8.0, SPC Bastia 6.5, Stade Reims 7.4, En Avant Guingamp 6.5, Amiens SC 6.6ort. 6.9917.01.26 · Grenoble Foot 38 0 - 3 Red Star FC · 8.124.01.26 · Red Star FC 2 - 2 US Boulogne · 6.820.02.26 · Annecy FC 2 - 1 Red Star FC · 6.428.02.26 · Red Star FC 0 - 0 Le Mans · 6.807.03.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Red Star FC · 6.214.03.26 · Red Star FC 1 - 0 USL Dunkerque · 7.220.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Red Star FC · 7.403.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.011.04.26 · Red Star FC 4 - 3 SPC Bastia · 6.518.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · 7.424.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · 6.502.05.26 · Amiens SC 1 - 3 Red Star FC · 6.66.68.1

90 dakika başına profil16 maç · 1.290 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.44, Çalım 1.20, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 69%, Top kazanma 3.17, Aldırdığı faul 1.56Kilit pas: 1.44Çalım: 1.20Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 69%Top kazanma: 3.17Aldırdığı faul: 1.56Kilit pas1.44Çalım1.20Pas isabeti84%Kazanılan ikili69%Top kazanma3.17Aldırdığı faul1.56
90 dakika başına profil
Kilit pas1.44
Çalım1.20
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili69%
Top kazanma3.17
Aldırdığı faul1.56
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Amiens SC1Red Star FC331' İlk 116.6
  • Lig 2Red Star FC3En Avant Guingamp290' İlk 116.5
  • Lig 2Stade Reims3Red Star FC2Asist 190' İlk 117.4
  • Lig 2Red Star FC4SPC Bastia3Asist 190' İlk 116.5
  • Lig 2Red Star FC0Stade Lavallois Mayenne FC090' İlk 118.0
  • Lig 2Clermont Foot0Red Star FC190' İlk 117.4
  • Lig 2Red Star FC1USL Dunkerque090' İlk 117.2
  • Lig 2AS Saint-Étienne2Red Star FC090' İlk 116.2
  • Lig 2Red Star FC0Le Mans090' İlk 116.8
  • Lig 2Annecy FC2Red Star FC163' İlk 116.4
  • Lig 2Red Star FC2US Boulogne242' İlk 116.8
  • Lig 2Grenoble Foot 380Red Star FC390' İlk 118.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8218.10.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · İlk 11: 90'28.10.25 · İlk 11: 74'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 74'22.11.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 42'20.02.26 · İlk 11: 63'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 31'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.290 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)
  • Başarılı çalım6 / 9

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.44
  • Pas isabeti84%836 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele87 / 126
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.56

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Lig 2Red Star FC27122.26410
2024Coupe de FranceEn Avant Guingamp1009000
Lig 2En Avant Guingamp90077410
Lig 2Red Star FC91068120
Toplam46223.80940

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım