ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Pierre Lemonnier

Numri i fanellës
5
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Ligue 2

27Ndeshje27 herë titullar
2264Minuta
1Gola
2Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.90
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje81
Gola + asiste për 90 min0.22

Numrat nga 46 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4H20.02.26 · Annecy FC 2 - 1 Red Star FC · Vlerësimi 6.46.8B28.02.26 · Red Star FC 0 - 0 Le Mans · Vlerësimi 6.86.2H07.03.26 · AS Saint-Etienne 2 - 0 Red Star FC · Vlerësimi 6.27.2F14.03.26 · Red Star FC 1 - 0 USL Dunkerque · Vlerësimi 7.27.4F20.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Red Star FC · Vlerësimi 7.48.0B03.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 8.06.5F11.04.26 · Red Star FC 4 - 3 SPC Bastia · Vlerësimi 6.57.4H18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · Vlerësimi 7.46.5F24.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · Vlerësimi 6.56.6F02.05.26 · Amiens 1 - 3 Red Star FC · Vlerësimi 6.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Grenoble Foot 38 8.1, US Boulogne 6.8, Annecy FC 6.4, Le Mans 6.8, AS Saint-Etienne 6.2, USL Dunkerque 7.2, Clermont Foot 7.4, Stade Lavallois Mayenne FC 8.0, SPC Bastia 6.5, Stade Reims 7.4, En Avant Guingamp 6.5, Amiens 6.6mes. 6.9917.01.26 · Grenoble Foot 38 0 - 3 Red Star FC · 8.124.01.26 · Red Star FC 2 - 2 US Boulogne · 6.820.02.26 · Annecy FC 2 - 1 Red Star FC · 6.428.02.26 · Red Star FC 0 - 0 Le Mans · 6.807.03.26 · AS Saint-Etienne 2 - 0 Red Star FC · 6.214.03.26 · Red Star FC 1 - 0 USL Dunkerque · 7.220.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Red Star FC · 7.403.04.26 · Red Star FC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.011.04.26 · Red Star FC 4 - 3 SPC Bastia · 6.518.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · 7.424.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · 6.502.05.26 · Amiens 1 - 3 Red Star FC · 6.66.68.1

Profili për 90 minuta16 ndeshje · 1290 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 1.44, Driblime 1.20, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 69%, Rikthime topi 3.17, Faulle të fituara 1.56Pasime kyçe: 1.44Driblime: 1.20Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 69%Rikthime topi: 3.17Faulle të fituara: 1.56Pasime kyçe1.44Driblime1.20Saktësi pasimi84%Dyluftime69%Rikthime topi3.17Faulle të fituara1.56
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe1.44
Driblime1.20
Saktësi pasimi84%
Dyluftime69%
Rikthime topi3.17
Faulle të fituara1.56
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Amiens1Red Star FC331' Titullar6.6
  • Ligue 2Red Star FC3En Avant Guingamp290' Titullar6.5
  • Ligue 2Stade Reims3Red Star FC2Asiste 190' Titullar7.4
  • Ligue 2Red Star FC4SPC Bastia3Asiste 190' Titullar6.5
  • Ligue 2Red Star FC0Stade Lavallois Mayenne FC090' Titullar8.0
  • Ligue 2Clermont Foot0Red Star FC190' Titullar7.4
  • Ligue 2Red Star FC1USL Dunkerque090' Titullar7.2
  • Ligue 2AS Saint-Etienne2Red Star FC090' Titullar6.2
  • Ligue 2Red Star FC0Le Mans090' Titullar6.8
  • Ligue 2Annecy FC2Red Star FC163' Titullar6.4
  • Ligue 2Red Star FC2US Boulogne242' Titullar6.8
  • Ligue 2Grenoble Foot 380Red Star FC390' Titullar8.1

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 1, Asiste 22024 · Gola: 12025 · Gola: 12025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8218.10.25 · Titullar: 90'24.10.25 · Titullar: 90'28.10.25 · Titullar: 74'01.11.25 · Titullar: 90'08.11.25 · Titullar: 74'22.11.25 · Titullar: 90'13.12.25 · Titullar: 90'03.01.26 · Titullar: 90'17.01.26 · Titullar: 90'24.01.26 · Titullar: 42'20.02.26 · Titullar: 63'28.02.26 · Titullar: 90'07.03.26 · Titullar: 90'14.03.26 · Titullar: 90'20.03.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Titullar: 90'11.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 31'

Statistika të hollësishme16 ndeshje · 1290 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (1)
  • Driblime të suksesshme6 / 9

Pasimet

  • Pasime kyçe61.44 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%836 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje19 · 19
  • Duele të fituara87 / 126
  • Faulle të fituara131.56 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Ligue 2Red Star FC2712226410
2024Coupe de FranceEn Avant Guingamp1009000
Ligue 2En Avant Guingamp90077410
Ligue 2Red Star FC91068120
Gjithsej4622380940

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë