ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pau FCDefans

Ousmane Kanté

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Lig 2

18Maç12 kez ilk 11
1.063Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist0
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M16.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · Puan 5.76.0G30.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · Puan 6.05.7M21.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · Puan 5.76.7G13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · Puan 6.76.3M06.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · Puan 6.37.2G10.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC · Puan 7.27.0G17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 7.05.9M24.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · Puan 5.96.6M02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Puan 6.66.0M09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Montpellier 6.6, Rodez 5.7, USL Dunkerque 5.7, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, ES Troyes 5.7, Clermont Foot 6.7, Le Mans 6.3, Amiens SC 7.2, En Avant Guingamp 7.0, Annecy FC 5.9, Nancy Lorraine 6.6, Stade Reims 6.0ort. 6.2806.12.25 · Montpellier 0 - 1 Pau FC · 6.603.01.26 · Pau FC 3 - 3 Rodez · 5.716.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · 5.730.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.021.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · 5.713.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · 6.706.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · 6.310.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC · 7.217.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.024.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · 5.902.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 6.609.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 6.06.07.2

Son maçları

  • Lig 2Stade Reims5Pau FC390' İlk 116.0
  • Lig 2Pau FC1Nancy Lorraine390' İlk 116.6
  • Lig 2Annecy FC5Pau FC190' İlk 115.9
  • Lig 2Pau FC2En Avant Guingamp190' İlk 117.0
  • Lig 2Amiens SC0Pau FC190' İlk 117.2
  • Lig 2Le Mans4Pau FC076' İlk 116.3
  • Lig 2Clermont Foot0Pau FC190' İlk 116.7
  • Lig 2ES Troyes4Pau FC332' Sonradan5.7
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Pau FC116' Sonradan6.0
  • Lig 2USL Dunkerque3Pau FC1Sarı kart 145' İlk 115.7
  • Lig 2Pau FC3Rodez3Sarı kart 156' İlk 115.7
  • Lig 2Montpellier0Pau FC145' İlk 116.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6111.04.25 · İlk 11: 90'02.05.25 · İlk 11: 60'09.08.25 · Sonradan: 10'25.08.25 · Sonradan: 18'29.08.25 · Sonradan: 13'19.09.25 · Sonradan: 59'23.09.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · İlk 11: 63'06.12.25 · İlk 11: 45'03.01.26 · İlk 11: 56'16.01.26 · İlk 11: 45'30.01.26 · Sonradan: 16'21.02.26 · Sonradan: 32'13.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 76'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 810 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti91%358 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 63
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.61

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Lig 2Pau FC18001.06351
2024Lig 2Pau FC15001.08350
2023Coupe de FrancePau FC1008400
Toplam34002.230101

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım