ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Pau FCMbrojtës

Ousmane Kanté

Numri i fanellës
6
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Ligue 2

18Ndeshje12 herë titullar
1063Minuta
0Gola
0Asiste
5Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.31
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje71
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 34 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.7H16.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · Vlerësimi 5.76.0F30.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · Vlerësimi 6.05.7H21.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · Vlerësimi 5.76.7F13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · Vlerësimi 6.76.3H06.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · Vlerësimi 6.37.2F10.04.26 · Amiens 0 - 1 Pau FC · Vlerësimi 7.27.0F17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Vlerësimi 7.05.9H24.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · Vlerësimi 5.96.6H02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Vlerësimi 6.66.0H09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Montpellier 6.6, Rodez 5.7, USL Dunkerque 5.7, Stade Lavallois Mayenne FC 6.0, ES Troyes 5.7, Clermont Foot 6.7, Le Mans 6.3, Amiens 7.2, En Avant Guingamp 7.0, Annecy FC 5.9, Nancy Lorraine 6.6, Stade Reims 6.0mes. 6.2806.12.25 · Montpellier 0 - 1 Pau FC · 6.603.01.26 · Pau FC 3 - 3 Rodez · 5.716.01.26 · USL Dunkerque 3 - 1 Pau FC · 5.730.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.021.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · 5.713.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · 6.706.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · 6.310.04.26 · Amiens 0 - 1 Pau FC · 7.217.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.024.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · 5.902.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 6.609.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 6.06.07.2

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Stade Reims5Pau FC390' Titullar6.0
  • Ligue 2Pau FC1Nancy Lorraine390' Titullar6.6
  • Ligue 2Annecy FC5Pau FC190' Titullar5.9
  • Ligue 2Pau FC2En Avant Guingamp190' Titullar7.0
  • Ligue 2Amiens0Pau FC190' Titullar7.2
  • Ligue 2Le Mans4Pau FC076' Titullar6.3
  • Ligue 2Clermont Foot0Pau FC190' Titullar6.7
  • Ligue 2ES Troyes4Pau FC332' Nga stoli5.7
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0Pau FC116' Nga stoli6.0
  • Ligue 2USL Dunkerque3Pau FC1Të verdhë 145' Titullar5.7
  • Ligue 2Pau FC3Rodez3Të verdhë 156' Titullar5.7
  • Ligue 2Montpellier0Pau FC145' Titullar6.6

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6111.04.25 · Titullar: 90'02.05.25 · Titullar: 60'09.08.25 · Nga stoli: 10'25.08.25 · Nga stoli: 18'29.08.25 · Nga stoli: 13'19.09.25 · Nga stoli: 59'23.09.25 · Titullar: 90'24.10.25 · Titullar: 63'06.12.25 · Titullar: 45'03.01.26 · Titullar: 56'16.01.26 · Titullar: 45'30.01.26 · Nga stoli: 16'21.02.26 · Nga stoli: 32'13.03.26 · Titullar: 90'06.04.26 · Titullar: 76'10.04.26 · Titullar: 90'17.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme12 ndeshje · 810 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)2

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve91%358 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje14 · 10
  • Duele të fituara36 / 63
  • Faulle të fituara71.61 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Ligue 2Pau FC1800106351
2024Ligue 2Pau FC1500108350
2023Coupe de FrancePau FC1008400
Gjithsej34002230101

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë