- Uyruk
- Belgium
- Yaş
- 24
- Boy
- 182 cm
- Forma numarası
- 10
- Doğum yeri
- Visé
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker
14Maç14 kez ilk 11
1.238Dakika
5Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist3
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.31
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 7.36.4M11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 6.47.9M18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Puan 7.97.3G26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 7.35.7M03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 5.76.0M09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.0–M18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo6.0B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · Puan 6.06.7M28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · Puan 6.75.8M31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.824 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.32 |
| Kilit pas | 1.22 |
| Çalım | 1.21 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 3.56 |
| Aldırdığı faul | 1.10 |
Son maçları
- Eerste DivisieMVV Maastricht1VVV-Venlo278' İlk 115.8
- KNVB BekerMVV Maastricht0Excelsior390' İlk 116.7
- Eerste DivisieFC Den Bosch2MVV Maastricht274' İlk 116.0
- Eerste DivisieMVV Maastricht1Heracles Almelo590' İlk 11
- Eerste DivisieNAC Breda1MVV Maastricht090' İlk 116.0
- Eerste DivisieTOP Oss4MVV Maastricht190' İlk 115.7
- Eerste DivisieMVV Maastricht2Helmond Sport0Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Eerste DivisieWaalwijk6MVV Maastricht1Gol 190' İlk 117.9
- Eerste DivisieMVV Maastricht0Almere City FC490' İlk 116.4
- Eerste DivisieMVV Maastricht1Roda JC Kerkrade1Gol 190' İlk 117.3
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht2Gol 1AAsist 190' İlk 119.0
- Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam090' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.824 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (9)90 dk’da 1.32
- Başarılı çalım11 / 26
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.22
- Pas isabeti81%736 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme40 · 20
- Kazanılan ikili mücadele77 / 184
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.10
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieMVV Maastricht | 13 | 5 | 1 | 1.148 | 1 | 0 |
| KNVB BekerMVV Maastricht | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | Challenger Pro LigiDaring Brussels | 18 | 1 | 1 | 996 | 0 | 0 |
| 2024 | Pro LigiSint-Truiden | 15 | 1 | 0 | 490 | 0 | 0 |
| Toplam | 47 | 7 | 2 | 2.724 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- MVV MaastrichtŞu an#10
- Daring BrusselsŞu an#14
- Sint-TruidenŞu an#14
Hakkında
Olivier Dumont, MVV Maastricht formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 6 Mar 2002, Visé (24 yaşında). Uyruğu: Belgium. Boyu: 182 cm. 2026 sezonunda 14 maçta 1.238 dakika oynadı; 5 gol, 1 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
