MFK RužomberokOrta saha
Oliver Luterán
- Forma numarası
- 4
- Kulübe geliş
- FK Poprad takımından
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig
4Maç4 kez ilk 11
328Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0B22.02.26 · MFK Ružomberok 2 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 6.07.2B28.02.26 · KFC Komarno 1 - 1 MFK Ružomberok · Puan 7.27.4B14.03.26 · MFK Ružomberok 1 - 1 FC Kosice · Puan 7.46.5M21.03.26 · AS Trencín 3 - 1 MFK Ružomberok · Puan 6.56.7G18.04.26 · MFK Ružomberok 2 - 1 KFC Komarno · Puan 6.76.9M25.04.26 · FC Kosice 3 - 1 MFK Ružomberok · Puan 6.96.7B26.07.26 · MFK Ružomberok 1 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Puan 6.76.4M01.08.26 · MFK Skalica 2 - 1 MFK Ružomberok · Puan 6.46.3B11.10.26 · MFK Ružomberok 2 - 2 Žilina · Puan 6.37.6G01.11.26 · MFK Ružomberok 1 - 0 MFK Skalica · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.460 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.24 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.25 |
| Pas isabeti | 69% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 5.05 |
| Aldırdığı faul | 1.92 |
Son maçları
- 1. LigMFK Ružomberok1MFK Skalica090' İlk 117.6
- 1. LigMFK Ružomberok2Žilina290' İlk 116.3
- 1. LigMFK Skalica2MFK Ružomberok158' İlk 116.4
- 1. LigMFK Ružomberok1FK DAC Dunajska Streda190' İlk 116.7
- 1. LigFC Kosice3MFK Ružomberok190' İlk 116.9
- 1. LigMFK Ružomberok2KFC Komarno190' İlk 116.7
- 1. LigAS Trencín3MFK Ružomberok1Sarı kart 190' İlk 116.5
- 1. LigMFK Ružomberok1FC Kosice190' İlk 117.4
- 1. LigKFC Komarno1MFK Ružomberok190' İlk 117.2
- 1. LigMFK Ružomberok2SK Slovan Bratislava290' İlk 116.0
- 1. LigŽP Šport Podbrezová5MFK Ružomberok090' İlk 116.7
- 1. LigMFK Ružomberok1FC Tatran Presov090' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.460 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (2)90 dk’da 1.24
- Başarılı çalım5 / 11
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.00
- Pas isabeti69%559 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 35
- Kazanılan ikili mücadele97 / 156
- Aldırdığı faul2490 dk’da 1.92
Bir bakışta kariyer
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigMFK Ružomberok | 4 | 0 | 0 | 328 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigMFK Ružomberok | 16 | 0 | 0 | 1.269 | 4 | 0 |
| 2024 | 1. LigMFK Ružomberok | 18 | 0 | 0 | 1.165 | 4 | 0 |
| Toplam | 38 | 0 | 0 | 2.762 | 8 | 0 | |
Transfer geçmişi
- Transfer
- Transfer
Kulüpler
- MFK RužomberokŞu an#4
Hakkında
Oliver Luterán, MFK Ružomberok formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. 2026 sezonunda 4 maçta 328 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist. 1 Oca 2021 tarihinde FK Poprad takımından MFK Ružomberok takımına geçti.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
