FC AberdeenDefans
Nesta Guinness-Walker
- Forma numarası
- 24
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026İskoç Premiership
10Maç10 kez ilk 11
855Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.86
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5M30.08.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Glasgow Rangers · Puan 7.56.5M02.09.26 · Celtic FC 3 - 0 FC Aberdeen · Puan 6.57.4B05.09.26 · FC Aberdeen 0 - 0 FC Kilmarnock · Puan 7.47.2G15.09.26 · FC Motherwell 0 - 4 FC Aberdeen · Puan 7.27.1B19.09.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 1 FC Aberdeen · Puan 7.16.0M11.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 St. Johnstone FC · Puan 6.07.2G17.10.26 · FC Aberdeen 3 - 1 St Mirren FC · Puan 7.27.1M24.10.26 · Dundee United 3 - 2 FC Aberdeen · Puan 7.16.5M28.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Falkirk FC · Puan 6.56.1M31.10.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 FC Aberdeen · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.033 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.07 |
| Kilit pas | 1.34 |
| Çalım | 1.72 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 4.26 |
| Aldırdığı faul | 1.96 |
Son maçları
- İskoç Lig KupasıGlasgow Rangers1FC Aberdeen090' İlk 116.1
- İskoç PremiershipFC Aberdeen0Falkirk FC190' İlk 116.5
- İskoç PremiershipDundee United3FC Aberdeen2Gol 190' İlk 117.1
- İskoç PremiershipFC Aberdeen3St Mirren FC190' İlk 117.2
- İskoç PremiershipFC Aberdeen0St. Johnstone FC168' İlk 116.0
- İskoç PremiershipHibernian Edinburgh FC1FC Aberdeen190' İlk 117.1
- İskoç PremiershipFC Motherwell0FC Aberdeen490' İlk 117.2
- İskoç PremiershipFC Aberdeen0FC Kilmarnock074' İlk 117.4
- İskoç PremiershipCeltic FC3FC Aberdeen090' İlk 116.5
- İskoç PremiershipFC Aberdeen0Glasgow Rangers190' İlk 117.5
- İskoç PremiershipFC Dundee2FC Aberdeen090' İlk 116.7
- İskoç PremiershipFC Aberdeen2Hearts of Midlothian FC183' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.033 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.07
- Başarılı çalım41 / 96
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.34
- Pas isabeti75%1.003 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme83 · 47
- Kazanılan ikili mücadele204 / 363
- Aldırdığı faul4690 dk’da 1.96
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | İskoç PremiershipFC Aberdeen | 10 | 0 | 0 | 855 | 0 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyNorthampton Town | 3 | 0 | 0 | 155 | 0 | 0 |
| Lig 1Northampton Town | 39 | 2 | 4 | 2.929 | 2 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyNorthampton Town | 1 | 0 | 0 | 60 | 1 | 0 |
| Lig 1Northampton Town | 27 | 1 | 2 | 2.077 | 3 | 1 | |
| Toplam | 80 | 3 | 6 | 6.076 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- FC AberdeenŞu an#24
- Northampton TownŞu an#12
