ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Nathan Kaninda

Forma numarası
17
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie

5Maç1 kez ilk 11
116Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist3
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.67

Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.9B11.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · Puan 8.97.8G17.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.86.0M24.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · Puan 6.06.1B09.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · Puan 6.1–M17.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar–M29.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC6.1M20.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · Puan 6.16.1G27.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.16.0B23.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · Puan 6.05.8M27.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ADO Den Haag 7.3, Willem II 6.4, FC Eindhoven 6.8, Jong AZ Alkmaar 6.4, VVV-Venlo 8.9, SC Cambuur Leeuwarden 7.8, Emmen 6.0, Helmond Sport 6.1, NAC Breda 6.1, FC Den Bosch 6.1, Waalwijk 6.0, Roda JC Kerkrade 5.8ort. 6.6422.03.26 · De Graafschap 1 - 2 ADO Den Haag · 7.328.03.26 · Willem II 0 - 2 De Graafschap · 6.403.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.806.04.26 · De Graafschap 5 - 0 Jong AZ Alkmaar · 6.411.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · 8.917.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 7.824.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · 6.009.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · 6.120.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · 6.127.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · 6.123.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · 6.027.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · 5.85.88.9

90 dakika başına profil20 maç · 909 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.89, Kilit pas 2.34, Çalım 1.93, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 3.04, Aldırdığı faul 3.63Şut: 1.89Kilit pas: 2.34Çalım: 1.93Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 3.04Aldırdığı faul: 3.63Şut1.89Kilit pas2.34Çalım1.93Pas isabeti82%Kazanılan ikili50%Top kazanma3.04Aldırdığı faul3.63
90 dakika başına profil
Şut1.89
Kilit pas2.34
Çalım1.93
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma3.04
Aldırdığı faul3.63
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • KNVB KupasıRoda JC Kerkrade1De Graafschap086' İlk 115.8
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Waalwijk119' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieDe Graafschap1FC Den Bosch030' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieDe Graafschap1NAC Breda221' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Almere City FC411' Sonradan
  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong AZ Alkmaar59' Sonradan
  • Eerste DivisieHelmond Sport1De Graafschap145' İlk 116.1
  • Eerste DivisieEmmen1De Graafschap020' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieDe Graafschap3SC Cambuur Leeuwarden1Gol 170' İlk 117.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3De Graafschap3Gol 1Asist 190' İlk 118.9
  • Eerste DivisieDe Graafschap5Jong AZ Alkmaar028' Sonradan6.4
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap279' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 32025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5006.02.26 · İlk 11: 70'13.02.26 · İlk 11: 64'20.02.26 · İlk 11: 75'27.02.26 · İlk 11: 71'08.03.26 · İlk 11: 45'14.03.26 · Sonradan: 32'22.03.26 · Sonradan: 45'28.03.26 · İlk 11: 81'03.04.26 · İlk 11: 79'06.04.26 · Sonradan: 28'11.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 70'24.04.26 · Sonradan: 20'09.08.26 · İlk 11: 45'17.08.26 · Sonradan: 9'29.08.26 · Sonradan: 11'20.09.26 · Sonradan: 21'27.09.26 · Sonradan: 30'23.10.26 · Sonradan: 19'27.10.26 · İlk 11: 86'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 909 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (7)90 dk’da 1.89
  • Başarılı çalım14 / 34

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 2.34
  • Pas isabeti82%151 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 126
  • Aldırdığı faul3290 dk’da 3.63

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieDe Graafschap50011600
2025Eerste DivisieDe Graafschap183382500
KNVB BekerDe Graafschap1001500
2024Eerste DivisieDe Graafschap1001400
Toplam253397000

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım