ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Molham Babouli

Uyruk
Syria
Yaş
33
Boy
170 cm
Kilo
82 kg
Forma numarası
10
Doğum yeri
Al Ain
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

11Maç8 kez ilk 11
462Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.27
Gol + asist0
Maç başına dakika37
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B18.04.26 · Forge FC 0 - 0 Cavalry FC · Puan 6.26.6G27.04.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Forge FC · Puan 6.66.3G13.05.26 · Forge FC 1 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 6.3–M24.05.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 Forge FC6.4G31.05.26 · Forge FC 1 - 0 Cavalry FC · Puan 6.46.3G07.06.26 · Inter Toronto FC 1 - 4 Forge FC · Puan 6.36.2G01.07.26 · Forge FC 3 - 2 Vancouver FC · Puan 6.26.2B03.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · Puan 6.26.1G20.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.16.1M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: HFX Wanderers 6.3, Vancouver FC 6.8, Atletico Ottawa 7.4, Cavalry FC 6.2, FC Pacific Greater Victoria 6.6, FC Supra du Quebec 6.3, Cavalry FC 6.4, Inter Toronto FC 6.3, Vancouver FC 6.2, HFX Wanderers 6.2, FC Supra du Quebec 6.1, FC Supra du Quebec 6.1ort. 6.4126.07.25 · HFX Wanderers 1 - 2 Forge FC · 6.304.10.25 · Forge FC 1 - 1 Vancouver FC · 6.804.04.26 · Forge FC 2 - 0 Atletico Ottawa · 7.418.04.26 · Forge FC 0 - 0 Cavalry FC · 6.227.04.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Forge FC · 6.613.05.26 · Forge FC 1 - 0 FC Supra du Quebec · 6.331.05.26 · Forge FC 1 - 0 Cavalry FC · 6.407.06.26 · Inter Toronto FC 1 - 4 Forge FC · 6.301.07.26 · Forge FC 3 - 2 Vancouver FC · 6.203.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 6.220.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.129.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 6.16.17.4

90 dakika başına profil11 maç · 462 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.27, Kilit pas 2.13, Çalım 0.76, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 2.02Şut: 2.27Kilit pas: 2.13Çalım: 0.76Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 2.02Şut2.27Kilit pas2.13Çalım0.76Pas isabeti71%Kazanılan ikili38%Top kazanma2.02
90 dakika başına profil
Şut2.27
Kilit pas2.13
Çalım0.76
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma2.02
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Forge FC025' İlk 116.1
  • Kanada Premier LigiForge FC3FC Supra du Quebec221' Sonradan6.1
  • Kanada Premier LigiHFX Wanderers0Forge FC016' İlk 116.2
  • Kanada Premier LigiForge FC3Vancouver FC245' İlk 116.2
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC1Forge FC4Sarı kart 168' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiForge FC1Cavalry FC064' İlk 116.4
  • Kanada Premier LigiAtletico Ottawa2Forge FC114' İlk 11
  • Kanada Premier LigiForge FC1FC Supra du Quebec023' Sonradan6.3
  • Kanada Premier LigiFC Pacific Greater Victoria0Forge FC180' İlk 116.6
  • Kanada Premier LigiForge FC0Cavalry FC016' Sonradan6.2
  • Kanada Premier LigiForge FC2Atletico Ottawa090' İlk 117.4
  • Kanada Premier LigiForge FC1Vancouver FC190' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 7, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 72024 · Asist: 12025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5521.09.24 · İlk 11: 90'28.09.24 · İlk 11: 45'19.10.24 · İlk 11: 45'24.10.24 · İlk 11: 90'06.04.25 · İlk 11: 83'13.05.25 · İlk 11: 90'19.07.25 · Sonradan: 24'26.07.25 · İlk 11: 82'04.10.25 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · Sonradan: 16'27.04.26 · İlk 11: 80'13.05.26 · Sonradan: 23'24.05.26 · İlk 11: 14'31.05.26 · İlk 11: 64'07.06.26 · İlk 11: 68'01.07.26 · İlk 11: 45'03.08.26 · İlk 11: 16'20.08.26 · Sonradan: 21'29.08.26 · İlk 11: 25'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 462 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 2.27
  • Başarılı çalım3 / 8

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.13
  • Pas isabeti71%147 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele15 / 40
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC110046210
2025Kanada Premier LigiForge FC51036910
Kanada ŞampiyonasıForge FC32026800
2024Kanada Premier LigiInter Toronto FC23711.94130
Toplam421013.04050

Kulüpler

Hakkında

Molham Babouli, Inter Toronto FC formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 2 Oca 1993, Al Ain (33 yaşında). Uyruğu: Syria. Boyu: 170 cm. 2026 sezonunda 11 maçta 462 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım