ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Club BloomingOrta saha

Moisés Villarroel

Forma numarası
14
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana · LFPB

21Maç19 kez ilk 11
1.683Dakika
3Gol
2Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.84
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0B26.07.26 · Club Blooming 1 - 1 The Strongest · Puan 7.06.5M02.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · Puan 6.56.5B07.08.26 · Club Blooming 0 - 0 Always Ready · Puan 6.56.8M10.08.26 · Club Real Potosi 2 - 0 Club Blooming · Puan 6.88.2G16.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · Puan 8.26.9B24.08.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Blooming · Puan 6.96.8B27.08.26 · Club Blooming 1 - 1 Real Oruro · Puan 6.87.4M07.09.26 · Nacional Potosi 2 - 1 Club Blooming · Puan 7.45.9B17.09.26 · Club Blooming 1 - 1 FC Universitario de Vinto · Puan 5.96.4B18.10.26 · Club Blooming 0 - 0 Independiente Petrolero · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Gualberto Villarroel San Jose 6.6, CD Real Tomayapo 6.7, The Strongest 7.0, CD San Antonio Bulo Bulo 6.5, Always Ready 6.5, Club Real Potosi 6.8, Club Aurora Cochabamba 8.2, Guabira Montero 6.9, Real Oruro 6.8, Nacional Potosi 7.4, FC Universitario de Vinto 5.9, Independiente Petrolero 6.4ort. 6.8115.07.26 · Club Blooming 1 - 1 CD Gualberto Villarroel San Jose · 6.620.07.26 · Club Blooming 1 - 0 CD Real Tomayapo · 6.726.07.26 · Club Blooming 1 - 1 The Strongest · 7.002.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · 6.507.08.26 · Club Blooming 0 - 0 Always Ready · 6.510.08.26 · Club Real Potosi 2 - 0 Club Blooming · 6.816.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · 8.224.08.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Blooming · 6.927.08.26 · Club Blooming 1 - 1 Real Oruro · 6.807.09.26 · Nacional Potosi 2 - 1 Club Blooming · 7.417.09.26 · Club Blooming 1 - 1 FC Universitario de Vinto · 5.918.10.26 · Club Blooming 0 - 0 Independiente Petrolero · 6.46.48.2

90 dakika başına profil25 maç · 1.960 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.70, Kilit pas 1.50, Çalım 0.70, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 2.13, Aldırdığı faul 2.38Şut: 1.70Kilit pas: 1.50Çalım: 0.70Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 2.13Aldırdığı faul: 2.38Şut1.70Kilit pas1.50Çalım0.70Pas isabeti84%Kazanılan ikili42%Top kazanma2.13Aldırdığı faul2.38
90 dakika başına profil
Şut1.70
Kilit pas1.50
Çalım0.70
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma2.13
Aldırdığı faul2.38
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBClub Blooming0Independiente Petrolero056' İlk 116.4
  • LFPBClub Blooming1FC Universitario de Vinto127' Sonradan5.9
  • LFPBNacional Potosi2Club Blooming1Gol 165' İlk 117.4
  • LFPBClub Blooming1Real Oruro190' İlk 116.8
  • LFPBGuabira Montero1Club Blooming190' İlk 116.9
  • LFPBClub Blooming3Club Aurora Cochabamba0Gol 173' İlk 118.2
  • LFPBClub Real Potosi2Club Blooming090' İlk 116.8
  • LFPBClub Blooming0Always Ready0Sarı kart 190' İlk 116.5
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Club Blooming087' İlk 116.5
  • LFPBClub Blooming1The Strongest190' İlk 117.0
  • LFPBClub Blooming1CD Real Tomayapo0Sarı kart 189' İlk 116.7
  • LFPBClub Blooming1CD Gualberto Villarroel San Jose145' Sonradan6.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 6, Asist 4; 2025: Gol 5, Asist 3; 2026: Gol 3, Asist 22024 · Gol: 62024 · Asist: 42025 · Gol: 52025 · Asist: 32026 · Gol: 32026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8009.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 90'08.05.26 · İlk 11: 90'11.05.26 · İlk 11: 71'15.07.26 · Sonradan: 45'20.07.26 · İlk 11: 89'26.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 87'07.08.26 · İlk 11: 90'10.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 73'24.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 65'17.09.26 · Sonradan: 27'18.10.26 · İlk 11: 56'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.960 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)32 (10)90 dk’da 1.70
  • Başarılı çalım9 / 28

Pas

  • Kilit pas2590 dk’da 1.50
  • Pas isabeti84%876 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme24 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele76 / 180
  • Aldırdığı faul3890 dk’da 2.38

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaClub Blooming51245020
LFPBClub Blooming16201.23320
2025Copa LibertadoresClub Blooming21118000
LFPBClub Blooming114276920
2024LFPBClub Blooming23421.41660
LFPBGuabira Montero102283030
Toplam671494.878150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım