FC ZlinOrta saha
M. Pišoja
- Forma numarası
- 82
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
14Maç13 kez ilk 11
1.160Dakika
0Gol
5Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist5
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.53
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 7.87.8M29.08.26 · Zbrojovka Brno 3 - 2 FC Zlin · Puan 7.86.4M06.09.26 · FC Zlin 1 - 3 FK Teplice · Puan 6.46.0M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 6.06.0M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové · Puan 6.07.2B20.09.26 · FK Jablonec 1 - 1 FC Zlin · Puan 7.27.2M09.10.26 · FC Zlin 0 - 1 SK Slavia Prague · Puan 7.27.7M17.10.26 · FK Pardubice 3 - 0 FC Zlin · Puan 7.76.3B24.10.26 · FC Zlin 1 - 1 SK Sigma Olomouc · Puan 6.36.5B31.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.218 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.40 |
| Kilit pas | 1.65 |
| Çalım | 1.71 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 3.19 |
| Aldırdığı faul | 1.41 |
Son maçları
- 1. LigaSK Artis Brno2FC Zlin290' İlk 116.5
- 1. LigaFC Zlin1SK Sigma Olomouc171' İlk 116.3
- 1. LigaFK Pardubice3FC Zlin090' İlk 117.7
- 1. LigaFC Zlin0SK Slavia Prague180' İlk 117.2
- 1. LigaFK Jablonec1FC Zlin1AAsist 190' İlk 117.2
- 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové280' İlk 116.0
- 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové280' İlk 116.0
- 1. LigaFC Zlin1FK Teplice3Sarı kart 190' İlk 116.4
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2A2Asist 290' İlk 117.8
- 1. LigaZbrojovka Brno3FC Zlin2A2Asist 290' İlk 117.8
- 1. LigaFC Zlin0FC Slovan Liberec1Sarı kart 190' İlk 115.4
- 1. LigaFC Zlin0Bohemians 1905262' Sonradan6.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.218 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (5)90 dk’da 1.40
- Başarılı çalım16 / 35
Pas
- Kilit pas3190 dk’da 1.65
- Pas isabeti73%635 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 22
- Kazanılan ikili mücadele121 / 282
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.41
Kariyer istatistikleri
Kulüpler
- FC ZlinŞu an#82
- FK Dukla Banská BystricaŞu an#28
