Istra 1961Defans
M. Nasraoui
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026HNL
10Maç9 kez ilk 11
820Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist1
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7M01.08.26 · Istra 1961 2 - 3 Lokomotiva Zagreb · Puan 6.76.6B09.08.26 · Hajduk Split 2 - 2 Istra 1961 · Puan 6.68.0G15.08.26 · Istra 1961 3 - 0 Slaven Belupo · Puan 8.05.0M23.08.26 · Rijeka 3 - 2 Istra 1961 · Puan 5.06.9B29.08.26 · Istra 1961 2 - 2 GNK Dinamo Zagreb · Puan 6.9–M19.09.26 · Istra 1961 0 - 1 HNK Gorica6.7G10.10.26 · Osijek 1 - 3 Istra 1961 · Puan 6.76.5M17.10.26 · Lokomotiva Zagreb 2 - 0 Istra 1961 · Puan 6.56.6B26.10.26 · Istra 1961 2 - 2 Hajduk Split · Puan 6.69.0G30.10.26 · Slaven Belupo 0 - 2 Istra 1961 · Puan 9.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.818 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.03 |
| Kilit pas | 1.05 |
| Çalım | 1.27 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 64% |
| Top kazanma | 5.61 |
| Aldırdığı faul | 1.22 |
Son maçları
- HNLSlaven Belupo0Istra 19612Gol 190' İlk 119.0
- HNLIstra 19612Hajduk Split290' İlk 116.6
- HNLLokomotiva Zagreb2Istra 1961090' İlk 116.5
- HNLOsijek1Istra 1961390' İlk 116.7
- HNLIstra 19610HNK Gorica111' Sonradan
- HNLIstra 19612GNK Dinamo Zagreb289' İlk 116.9
- HNLRijeka3Istra 1961290' İlk 115.0
- HNLIstra 19613Slaven Belupo090' İlk 118.0
- HNLHajduk Split2Istra 1961290' İlk 116.6
- HNLIstra 19612Lokomotiva Zagreb390' İlk 116.7
- HNLIstra 19610GNK Dinamo Zagreb290' İlk 116.7
- HNLLokomotiva Zagreb2Istra 1961090' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.818 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.03
- Başarılı çalım5 / 7
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.05
- Pas isabeti86%910 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme44 · 50
- Kazanılan ikili mücadele114 / 177
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.22
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | HNLIstra 1961 | 10 | 1 | 0 | 820 | 0 | 0 |
| 2025 | HNLIstra 1961 | 19 | 0 | 0 | 1.308 | 4 | 0 |
| 2024 | CAF Confederation CupCS Sfaxien | 4 | 1 | 0 | 304 | 0 | 0 |
| Toplam | 33 | 2 | 0 | 2.432 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Istra 1961Şu an#3
- CS SfaxienŞu an#3
