ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kevin Volland

Forma numarası
31
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20253. Liga

23Maç23 kez ilk 11
1.803Dakika
3Gol
4Asist
9Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.76
Gol + asist3
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.32

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8G27.02.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 1 - 2 TSV 1860 Münih · Puan 6.87.1G03.03.26 · TSV 1860 Münih 2 - 1 Erzgebirge Aue · Puan 7.16.9G06.03.26 · Viktoria Koln 0 - 1 TSV 1860 Münih · Puan 6.96.4B14.03.26 · TSV 1860 Münih 0 - 0 Wehen Wiesbaden · Puan 6.47.1M22.03.26 · MSV Duisburg 2 - 1 TSV 1860 Münih · Puan 7.17.0B04.04.26 · TSV 1860 Münih 1 - 1 SV Waldhof Mannheim · Puan 7.07.0M07.04.26 · Energie Cottbus 3 - 0 TSV 1860 Münih · Puan 7.07.4B12.04.26 · TSV 1860 Münih 2 - 2 John Regensburg · Puan 7.45.9B18.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 Münih · Puan 5.96.0G25.04.26 · TSV 1860 Münih 3 - 2 SSV Ulm 1846 · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Alemannia Aachen 7.9, VfB Stuttgart II 4.8, TSG 1899 Hoffenheim II 6.8, Erzgebirge Aue 7.1, Viktoria Koln 6.9, Wehen Wiesbaden 6.4, MSV Duisburg 7.1, SV Waldhof Mannheim 7.0, Energie Cottbus 7.0, John Regensburg 7.4, 1.FC Saarbrucken 5.9, SSV Ulm 1846 6.0ort. 6.6931.01.26 · TSV 1860 Münih 2 - 2 Alemannia Aachen · 7.907.02.26 · VfB Stuttgart II 2 - 1 TSV 1860 Münih · 4.827.02.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 1 - 2 TSV 1860 Münih · 6.803.03.26 · TSV 1860 Münih 2 - 1 Erzgebirge Aue · 7.106.03.26 · Viktoria Koln 0 - 1 TSV 1860 Münih · 6.914.03.26 · TSV 1860 Münih 0 - 0 Wehen Wiesbaden · 6.422.03.26 · MSV Duisburg 2 - 1 TSV 1860 Münih · 7.104.04.26 · TSV 1860 Münih 1 - 1 SV Waldhof Mannheim · 7.007.04.26 · Energie Cottbus 3 - 0 TSV 1860 Münih · 7.012.04.26 · TSV 1860 Münih 2 - 2 John Regensburg · 7.418.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 Münih · 5.925.04.26 · TSV 1860 Münih 3 - 2 SSV Ulm 1846 · 6.06.07.9

90 dakika başına profil19 maç · 1.548 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.17, Kilit pas 2.40, Çalım 1.63, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 35%, Top kazanma 0.93, Aldırdığı faul 1.92Şut: 2.17Kilit pas: 2.40Çalım: 1.63Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 35%Top kazanma: 0.93Aldırdığı faul: 1.92Şut2.17Kilit pas2.40Çalım1.63Pas isabeti66%Kazanılan ikili35%Top kazanma0.93Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Şut2.17
Kilit pas2.40
Çalım1.63
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili35%
Top kazanma0.93
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 3. LigaTSV 1860 Münih3SSV Ulm 18462Sarı kart 175' İlk 116.0
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken0TSV 1860 Münih0Sarı kart 190' İlk 115.9
  • 3. LigaTSV 1860 Münih2John Regensburg2Asist 183' İlk 117.4
  • 3. LigaEnergie Cottbus3TSV 1860 Münih082' İlk 117.0
  • 3. LigaTSV 1860 Münih1SV Waldhof Mannheim1Sarı kart 190' İlk 117.0
  • 3. LigaMSV Duisburg2TSV 1860 Münih186' İlk 117.1
  • 3. LigaTSV 1860 Münih0Wehen Wiesbaden090' İlk 116.4
  • 3. LigaViktoria Koln0TSV 1860 Münih1Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.9
  • 3. LigaTSV 1860 Münih2Erzgebirge Aue182' İlk 117.1
  • 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II1TSV 1860 Münih2Asist 187' İlk 116.8
  • 3. LigaVfB Stuttgart II2TSV 1860 Münih1Sarı kart 179' İlk 114.8
  • 3. LigaTSV 1860 Münih2Alemannia Aachen2Asist 190' İlk 117.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 42025 · Gol: 32025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8119.10.25 · İlk 11: 79'09.11.25 · İlk 11: 46'23.11.25 · İlk 11: 68'29.11.25 · İlk 11: 75'06.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 65'17.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 79'27.02.26 · İlk 11: 87'03.03.26 · İlk 11: 82'06.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 86'04.04.26 · İlk 11: 90'07.04.26 · İlk 11: 82'12.04.26 · İlk 11: 83'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 75'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.548 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)24 (13)90 dk’da 2.17
  • Başarılı çalım28 / 34

Pas

  • Kilit pas3890 dk’da 2.40
  • Pas isabeti66%556 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 288
  • Aldırdığı faul3390 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20253. LigaTSV 1860 Münih23341.80391
2024Bundesliga1. FC Union Berlin4006610
DFB Pokal1. FC Union Berlin1001300
2020Euro ChampionshipGermany2002300
World Cup - Qualification EuropeGermany2004300
Toplam32341.948101

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım