SpVgg UnterhachingForvet
Julian Kugel
- Forma numarası
- 9
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20253. Liga
19Maç14 kez ilk 11
865Dakika
1Gol
2Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist2
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.36
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B15.02.26 · FC Schweinfurt 05 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 6.46.0G21.02.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 2 TSV Havelse · Puan 6.05.4M28.02.26 · Wehen Wiesbaden 2 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 5.46.3B04.03.26 · FC Ingolstadt 04 0 - 0 MSV Duisburg · Puan 6.35.9M08.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 SC Verl · Puan 5.97.1G15.03.26 · SSV Ulm 1846 1 - 3 FC Ingolstadt 04 · Puan 7.16.9M21.03.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Alemannia Aachen · Puan 6.9–M05.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 045.9M08.04.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Viktoria Koln · Puan 5.9–G25.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 3 FC Ingolstadt 04
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 855 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.08 |
| Kilit pas | 1.50 |
| Çalım | 0.21 |
| Pas isabeti | 62% |
| Kazanılan ikili | 39% |
| Top kazanma | 1.47 |
| Aldırdığı faul | 2.95 |
Son maçları
- 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II0FC Ingolstadt 0434' Sonradan
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Viktoria Koln245' İlk 115.9
- 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 04013' Sonradan
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Alemannia Aachen2AAsist 146' İlk 116.9
- 3. LigaSSV Ulm 18461FC Ingolstadt 043Gol 166' İlk 117.1
- 3. LigaFC Ingolstadt 041SC Verl246' İlk 115.9
- 3. LigaFC Ingolstadt 040MSV Duisburg082' İlk 116.3
- 3. LigaWehen Wiesbaden2FC Ingolstadt 04162' İlk 115.4
- 3. LigaFC Ingolstadt 043TSV Havelse261' İlk 116.0
- 3. LigaFC Schweinfurt 051FC Ingolstadt 04172' İlk 116.4
- 3. LigaFC Ingolstadt 040Energie Cottbus065' İlk 116.4
- 3. LigaFC Hansa Rostock0FC Ingolstadt 043AAsist 181' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 855 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 2.08
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.50
- Pas isabeti62%142 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme6 · 8
- Kazanılan ikili mücadele72 / 183
- Aldırdığı faul2890 dk’da 2.95
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 19 | 1 | 2 | 865 | 1 | 1 |
| 2024 | 3. LigaSpVgg Unterhaching | 19 | 3 | 0 | 1.286 | 4 | 0 |
| Toplam | 38 | 4 | 2 | 2.151 | 5 | 1 | |
Kulüpler
- SpVgg UnterhachingŞu an#9
- FC Ingolstadt 04Şu an#29
