Kyoto Sanga FCOrta saha
João Pedro Mendes
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
9Maç9 kez ilk 11
722Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist1
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6G29.08.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 1 Avispa Fukuoka · Puan 6.67.1B02.09.26 · Yokohama F. Marinos 1 - 1 Kyoto Sanga FC · Puan 7.17.2M06.09.26 · Tokyo 2 - 0 Kyoto Sanga FC · Puan 7.27.2M11.09.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 3 Kashiwa Reysol · Puan 7.28.7G19.09.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 2 Kyoto Sanga FC · Puan 8.76.5M17.10.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kyoto Sanga FC · Puan 6.5–B21.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 2 Kashima Antlers5.9G27.10.26 · Kyoto Sanga FC 5 - 2 Newcastle Jets · Puan 5.96.2G31.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.25.7B03.11.26 · Cong An Ha Noi FC 0 - 0 Kyoto Sanga FC · Puan 5.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.518 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.61 |
| Kilit pas | 1.37 |
| Çalım | 1.33 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 4.36 |
| Aldırdığı faul | 1.51 |
Son maçları
- AFC Champions League EliteCong An Ha Noi FC0Kyoto Sanga FC0Sarı kart 190' İlk 115.7
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Shimizu S-Pulse090' İlk 116.2
- AFC Champions League EliteKyoto Sanga FC5Newcastle Jets2Sarı kart 172' İlk 115.9
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Kashima Antlers226' Sonradan
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Kyoto Sanga FC018' İlk 116.5
- J1 LigiFagiano Okayama FC1Kyoto Sanga FC2Gol 179' İlk 118.7
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Kashiwa Reysol390' İlk 117.2
- J1 LigiTokyo2Kyoto Sanga FC090' İlk 117.2
- J1 LigiYokohama F. Marinos1Kyoto Sanga FC190' İlk 117.1
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Avispa Fukuoka189' İlk 116.6
- J1 LigiKyoto Sanga FC1Mito HollyHock386' İlk 116.5
- J1 LigiKawasaki Frontale2Kyoto Sanga FC290' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.518 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (9)90 dk’da 1.61
- Başarılı çalım20 / 34
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.37
- Pas isabeti79%1.294 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme83 · 26
- Kazanılan ikili mücadele155 / 334
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.51
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiKyoto Sanga FC | 9 | 1 | 0 | 722 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiKyoto Sanga FC | 18 | 3 | 1 | 1.526 | 8 | 0 |
| 2025 | J1 LigiKyoto Sanga FC | 23 | 1 | 0 | 1.222 | 10 | 0 |
| 2024 | Serie BClub de Regata Brasil | 32 | 0 | 3 | 2.394 | 11 | 0 |
| Toplam | 82 | 5 | 4 | 5.864 | 30 | 0 | |
Kulüpler
- Kyoto Sanga FCŞu an#6
- Club de Regata BrasilŞu an#33
