Angers SCODefans
Jordan Lefort
- Forma numarası
- 21
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
7Maç7 kez ilk 11
599Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.45
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3M03.05.26 · AJ Auxerre 3 - 1 Angers SCO · Puan 7.37.1B10.05.26 · Angers SCO 1 - 1 Strasbourg · Puan 7.16.7B17.05.26 · Stade Brestois 1 - 1 Angers SCO · Puan 6.76.6M23.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · Puan 6.66.7G29.08.26 · AJ Auxerre 1 - 3 Angers SCO · Puan 6.75.4M06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais · Puan 5.46.1B12.09.26 · Le Havre 0 - 0 Angers SCO · Puan 6.18.0G19.09.26 · Angers SCO 2 - 0 ES Troyes · Puan 8.04.3M10.10.26 · Stade Brestois 5 - 1 Angers SCO · Puan 4.36.3B25.10.26 · Angers SCO 0 - 0 Lorient · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil31 maç · 2.759 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.33 |
| Çalım | 1.50 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.06 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- Lig 1Angers SCO0Lorient090' İlk 116.3
- Lig 1Stade Brestois5Angers SCO1Kırmızı kart 159' İlk 114.3
- Lig 1Angers SCO2ES Troyes090' İlk 118.0
- Lig 1Le Havre0Angers SCO0Sarı kart 190' İlk 116.1
- Lig 1Angers SCO1Stade Rennais290' İlk 115.4
- Lig 1AJ Auxerre1Angers SCO390' İlk 116.7
- Lig 1Angers SCO0Lille OSC290' İlk 116.6
- Lig 1Stade Brestois1Angers SCO190' İlk 116.7
- Lig 1Angers SCO1Strasbourg190' İlk 117.1
- Lig 1AJ Auxerre3Angers SCO190' İlk 117.3
- Lig 1Angers SCO0Paris Saint-Germain390' İlk 115.4
- Lig 1Angers SCO1Le Havre190' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.759 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım9 / 17
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.33
- Pas isabeti86%1.924 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme43 · 45
- Kazanılan ikili mücadele107 / 188
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Angers SCO | 7 | 0 | 0 | 599 | 1 | 1 |
| 2025 | Coupe de FranceAngers SCO | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Lig 1Angers SCO | 34 | 0 | 2 | 3.060 | 2 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceAngers SCO | 4 | 0 | 0 | 241 | 0 | 0 |
| Lig 1Angers SCO | 34 | 0 | 1 | 3.060 | 3 | 0 | |
| Toplam | 81 | 0 | 3 | 7.140 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- Angers SCOŞu an#21
