Almere City FCDefans
Jamie Lawrence
- Forma numarası
- 5
Defans
Sezon 2026Eerste Divisie · Pro Ligi
13Maç13 kez ilk 11
1.132Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.88
Gol + asist1
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 133 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G19.09.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 7.36.5M25.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · Puan 6.58.3G03.10.26 · Almere City FC 1 - 0 FC Volendam · Puan 8.39.1G09.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 9.16.7B11.10.26 · Royale Union Saint-Gilloise 1 - 1 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.76.1M23.10.26 · Almere City FC 2 - 3 Roda JC Kerkrade · Puan 6.16.3B24.10.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 2 Lommel SK · Puan 6.36.5G27.10.26 · SC Telstar 0 - 2 Almere City FC · Puan 6.55.8G30.10.26 · Waalwijk 1 - 2 Almere City FC · Puan 5.86.2G01.11.26 · Sint-Truiden 1 - 2 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 3.073 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.01 |
| Çalım | 1.19 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 4.60 |
| Aldırdığı faul | 1.20 |
Son maçları
- Pro LigiSint-Truiden1Oud-Heverlee Leuven2Sarı kart 190' İlk 116.2
- Eerste DivisieWaalwijk1Almere City FC2Sarı kart 158' İlk 115.8
- KNVB KupasıSC Telstar0Almere City FC290' İlk 116.5
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2Lommel SK290' İlk 116.3
- Eerste DivisieAlmere City FC2Roda JC Kerkrade390' İlk 116.1
- Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise1Oud-Heverlee Leuven1Sarı kart 190' İlk 116.7
- Eerste DivisieAlmere City FC3FC Eindhoven0Gol 190' İlk 119.1
- Eerste DivisieAlmere City FC1FC Volendam088' İlk 118.3
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Almere City FC290' İlk 116.5
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2RAAL La Louviere090' İlk 117.3
- Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo090' İlk 117.0
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven1Cercle Brugge KSV190' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 3.073 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (3)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım7 / 11
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.01
- Pas isabeti82%1.635 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 58
- Kazanılan ikili mücadele196 / 327
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.20
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieAlmere City FC | 8 | 1 | 0 | 682 | 1 | 0 |
| Pro LigiOud-Heverlee Leuven | 5 | 0 | 0 | 450 | 2 | 0 | |
| 2025 | BundesligaWSG Tirol | 32 | 2 | 0 | 2.852 | 5 | 0 |
| Eerste DivisieAlmere City FC | 27 | 0 | 1 | 2.174 | 2 | 0 | |
| KNVB BekerAlmere City FC | 2 | 0 | 0 | 167 | 0 | 0 | |
| 2024 | BundesligaWSG Tirol | 28 | 3 | 1 | 2.520 | 7 | 0 |
| EredivisieAlmere City FC | 26 | 0 | 1 | 1.772 | 0 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipWales | 3 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeWales | 3 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 | |
| Toplam | 134 | 6 | 3 | 11.157 | 19 | 0 | |
Kulüpler
- Oud-Heverlee LeuvenŞu an#5
- Almere City FCŞu an#4
- WSG TirolŞu an#5
- WalesŞu an#4