ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

J. Coenen

Forma numarası
66
Forvet

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

5Maç5 kez ilk 11
355Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.99
Gol + asist0
Maç başına dakika48
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M28.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen5.6M06.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · Puan 5.65.9B10.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Puan 5.9–B14.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk6.4G20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.4–M23.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege6.9G05.09.26 · Jong KRC Genk 3 - 0 KSC Hasselt · Puan 6.96.8M12.09.26 · Royal Excelsior Virton 3 - 0 Jong KRC Genk · Puan 6.86.0B19.09.26 · Jong KRC Genk 2 - 2 RFC Seraing · Puan 6.04.3M11.10.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 Jong KRC Genk · Puan 4.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: RFC Liege 5.9, K. Lierse Kempenzonen 5.8, Eupen 7.3, Patro Eisden Maasmechelen 7.5, RSCA Futures 7.1, K Beerschot VA 5.6, Club NXT 5.9, ROC Charleroi-Marchienne 6.4, KSC Hasselt 6.9, Royal Excelsior Virton 6.8, RFC Seraing 6.0, Patro Eisden Maasmechelen 4.3ort. 6.2905.10.25 · RFC Liege 5 - 0 Jong KRC Genk · 5.906.12.25 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Jong KRC Genk · 5.830.01.26 · Jong KRC Genk 2 - 0 Eupen · 7.306.02.26 · Patro Eisden Maasmechelen 4 - 4 Jong KRC Genk · 7.520.02.26 · RSCA Futures 2 - 1 Jong KRC Genk · 7.106.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · 5.610.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · 5.920.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 6.405.09.26 · Jong KRC Genk 3 - 0 KSC Hasselt · 6.912.09.26 · Royal Excelsior Virton 3 - 0 Jong KRC Genk · 6.819.09.26 · Jong KRC Genk 2 - 2 RFC Seraing · 6.011.10.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 Jong KRC Genk · 4.34.37.5

90 dakika başına profil17 maç · 574 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.42, Kilit pas 0.74, Çalım 1.21, Pas isabeti 60%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 3.28, Aldırdığı faul 2.73Şut: 2.42Kilit pas: 0.74Çalım: 1.21Pas isabeti: 60%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 3.28Aldırdığı faul: 2.73Şut2.42Kilit pas0.74Çalım1.21Pas isabeti60%Kazanılan ikili56%Top kazanma3.28Aldırdığı faul2.73
90 dakika başına profil
Şut2.42
Kilit pas0.74
Çalım1.21
Pas isabeti60%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma3.28
Aldırdığı faul2.73
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 3215.08.25 · Sonradan: 10'05.10.25 · Sonradan: 23'22.11.25 · Sonradan: 10'06.12.25 · Sonradan: 15'23.01.26 · Sonradan: 12'27.01.26 · Sonradan: 10'30.01.26 · Sonradan: 9'06.02.26 · Sonradan: 28'20.02.26 · Sonradan: 11'28.02.26 · Sonradan: 8'06.03.26 · Sonradan: 23'10.03.26 · Sonradan: 18'14.03.26 · Sonradan: 13'20.03.26 · Sonradan: 62'23.08.26 · İlk 11: 1'05.09.26 · İlk 11: 84'12.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 574 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (8)90 dk’da 2.42
  • Başarılı çalım6 / 13

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.74
  • Pas isabeti60%91 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele59 / 106
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 2.73

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiJong KRC Genk50035531
2025Challenger Pro LigiJong KRC Genk143025210
Toplam193060741

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım