ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ítalo

Forma numarası
40
Defans

Sezon 2026Premier League

2Maç2 kez ilk 11
55Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

8.3G11.08.24 · Uniao Leiria 0 - 2 FC Vizela · Puan 8.37.5G30.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · Puan 7.57.7B06.10.24 · CD Feirense 0 - 0 FC Vizela · Puan 7.7–G09.08.25 · Pacos Ferreira 1 - 2 FC Vizela6.4G08.11.25 · Benfica B 1 - 2 FC Vizela · Puan 6.46.8B20.12.25 · FC Vizela 0 - 0 Academico de Viseu FC · Puan 6.85.8G26.04.26 · FC Vizela 1 - 0 Sporting CP B · Puan 5.85.6M31.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · Puan 5.65.7M19.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dinamo Kiev · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: Uniao Leiria 8.3, CD Mafra 7.5, CD Feirense 7.7, Benfica B 6.4, Academico de Viseu FC 6.8, Sporting CP B 5.8, FC Kharkiv 5.6, Dinamo Kiev 5.7ort. 6.7211.08.24 · Uniao Leiria 0 - 2 FC Vizela · 8.330.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · 7.506.10.24 · CD Feirense 0 - 0 FC Vizela · 7.708.11.25 · Benfica B 1 - 2 FC Vizela · 6.420.12.25 · FC Vizela 0 - 0 Academico de Viseu FC · 6.826.04.26 · FC Vizela 1 - 0 Sporting CP B · 5.831.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · 5.619.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dinamo Kiev · 5.75.78.3

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 6111.08.24 · İlk 11: 90'30.09.24 · İlk 11: 90'06.10.24 · İlk 11: 83'09.08.25 · Sonradan: 11'08.11.25 · İlk 11: 85'20.12.25 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 45'31.08.26 · İlk 11: 39'19.09.26 · İlk 11: 16'

Ayrıntılı istatistikler5 maç · 275 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım1 / 7

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti67%60 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele12 / 30
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LeagueZorya Luhansk2005500
2025Liga Portugal 2FC Vizela40023120
2024Liga Portugal 2FC Vizela30026300
Toplam90054920

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım