ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Zorya LuhanskMbrojtës

Ítalo

Numri i fanellës
40
Mbrojtës

Sezoni 2026Premier League

2Ndeshje2 herë titullar
55Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
9 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.73
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje61
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 9 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 9 ndeshjeve të fundit

8.3F11.08.24 · Uniao Leiria 0 - 2 FC Vizela · Vlerësimi 8.37.5F30.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · Vlerësimi 7.57.7B06.10.24 · CD Feirense 0 - 0 FC Vizela · Vlerësimi 7.7–F09.08.25 · Pacos Ferreira 1 - 2 FC Vizela6.4F08.11.25 · SL Benfica B 1 - 2 FC Vizela · Vlerësimi 6.46.8B20.12.25 · FC Vizela 0 - 0 Academico de Viseu FC · Vlerësimi 6.85.8F26.04.26 · FC Vizela 1 - 0 Sporting CP B · Vlerësimi 5.85.6H31.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · Vlerësimi 5.65.7H19.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dynamo Kyiv · Vlerësimi 5.7

Ecuria e vlerësimit8 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Uniao Leiria 8.3, CD Mafra 7.5, CD Feirense 7.7, SL Benfica B 6.4, Academico de Viseu FC 6.8, Sporting CP B 5.8, FC Kharkiv 5.6, Dynamo Kyiv 5.7mes. 6.7211.08.24 · Uniao Leiria 0 - 2 FC Vizela · 8.330.09.24 · FC Vizela 3 - 0 CD Mafra · 7.506.10.24 · CD Feirense 0 - 0 FC Vizela · 7.708.11.25 · SL Benfica B 1 - 2 FC Vizela · 6.420.12.25 · FC Vizela 0 - 0 Academico de Viseu FC · 6.826.04.26 · FC Vizela 1 - 0 Sporting CP B · 5.831.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · 5.619.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dynamo Kyiv · 5.75.78.3

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura9 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 9 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6111.08.24 · Titullar: 90'30.09.24 · Titullar: 90'06.10.24 · Titullar: 83'09.08.25 · Nga stoli: 11'08.11.25 · Titullar: 85'20.12.25 · Titullar: 90'26.04.26 · Titullar: 45'31.08.26 · Titullar: 39'19.09.26 · Titullar: 16'

Statistika të hollësishme5 ndeshje · 275 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)1 (0)
  • Driblime të suksesshme1 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve67%60 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 2
  • Duele të fituara12 / 30
  • Faulle të fituara2

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Premier LeagueZorya Luhansk2005500
2025Liga Portugal 2FC Vizela40023120
2024Liga Portugal 2FC Vizela30026300
Gjithsej90054920

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë