SC Cambuur LeeuwardenDefans
Ismaël Baouf
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
8Maç8 kez ilk 11
672Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.92
Gol + asist2
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.47.0M30.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 4 Twente · Puan 7.05.9B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.97.6G12.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · Puan 7.66.6B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.67.3G11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.3–B18.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 2 AZ Alkmaar7.5G24.10.26 · Willem II 1 - 6 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.56.5G27.10.26 · VV Kloetinge 0 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.57.5G31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 7.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil31 maç · 2.740 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.27 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Çalım | 0.80 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.69 |
| Aldırdığı faul | 1.50 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles0Gol 1120' İlk 117.5
- KNVB KupasıVV Kloetinge0SC Cambuur Leeuwarden290' İlk 116.5
- EredivisieWillem II1SC Cambuur Leeuwarden6Gol 190' İlk 117.5
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2AZ Alkmaar290' İlk 11
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 117.3
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.6
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden3NEC Nijmegen090' İlk 117.6
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden2Sarı kart 142' İlk 115.9
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden1Twente490' İlk 117.0
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam590' İlk 116.4
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.8
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden0Excelsior490' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.740 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (11)90 dk’da 1.27
- Başarılı çalım4 / 10
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.14
- Pas isabeti90%1.847 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme54 · 56
- Kazanılan ikili mücadele169 / 293
- Aldırdığı faul2790 dk’da 1.50
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 8 | 0 | 0 | 672 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden | 29 | 6 | 1 | 2.608 | 6 | 0 |
| KNVB BekerSC Cambuur Leeuwarden | 1 | 0 | 0 | 59 | 0 | 0 | |
| 2024 | Challenger Pro LigiRSCA Futures | 26 | 2 | 0 | 2.006 | 6 | 0 |
| Toplam | 64 | 8 | 1 | 5.345 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#4
- RSCA FuturesŞu an#51
