V-Varen NagasakiOrta saha
Hijiri Onaga
- Forma numarası
- 22
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
10Maç10 kez ilk 11
795Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.91
Gol + asist2
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.23
Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M21.08.26 · Kashiwa Reysol 4 - 2 V-Varen Nagasaki · Puan 6.86.5M29.08.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Tokyo · Puan 6.57.5B02.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Gamba Osaka · Puan 7.56.4M06.09.26 · Vissel Kobe 3 - 1 V-Varen Nagasaki · Puan 6.47.2G12.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.28.2B19.09.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 1 Cerezo Osaka · Puan 8.2–M17.10.26 · Kashima Antlers 2 - 0 V-Varen Nagasaki–G21.10.26 · V-Varen Nagasaki 4 - 0 Sanfrecce Hiroshima5.8M25.10.26 · Urawa Reds 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 5.86.9M01.11.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Tokyo Verdy · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.254 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.19 |
| Kilit pas | 1.26 |
| Çalım | 1.14 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 4.03 |
| Aldırdığı faul | 2.09 |
Son maçları
- J1 LigiV-Varen Nagasaki1Tokyo Verdy290' İlk 116.9
- J1 LigiUrawa Reds1V-Varen Nagasaki090' İlk 115.8
- J1 LigiV-Varen Nagasaki4Sanfrecce Hiroshima0Gol 1Sarı kart 176' İlk 11
- J1 LigiKashima Antlers2V-Varen Nagasaki05' İlk 11
- J1 LigiV-Varen Nagasaki1Cerezo Osaka1AAsist 190' İlk 118.2
- J1 LigiV-Varen Nagasaki2Nagoya Grampus Eight089' İlk 117.2
- J1 LigiVissel Kobe3V-Varen Nagasaki171' İlk 116.4
- J1 LigiV-Varen Nagasaki2Gamba Osaka290' İlk 117.5
- J1 LigiV-Varen Nagasaki0Tokyo390' İlk 116.5
- J1 LigiKashiwa Reysol4V-Varen Nagasaki290' İlk 116.8
- J1 LigiFagiano Okayama FC1V-Varen Nagasaki090' İlk 117.2
- J1 LigiV-Varen Nagasaki2Kyoto Sanga FC1Sarı kart 190' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.254 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.19
- Başarılı çalım8 / 14
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.26
- Pas isabeti73%986 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme55 · 31
- Kazanılan ikili mücadele133 / 210
- Aldırdığı faul3390 dk’da 2.09
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiV-Varen Nagasaki | 10 | 0 | 1 | 795 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiV-Varen Nagasaki | 20 | 0 | 0 | 1.459 | 2 | 0 |
| 2025 | J1 LigiTokyo Verdy | 24 | 0 | 1 | 1.751 | 0 | 0 |
| Toplam | 54 | 0 | 2 | 4.005 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- V-Varen NagasakiŞu an#22
- Tokyo VerdyŞu an#22
