ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Harvey Saunders

Forma numarası
19
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2

7Maç4 kez ilk 11
355Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.20
Gol + asist1
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 49 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G26.04.25 · Tranmere Rovers 2 - 0 Crewe Alexandra · Puan 6.06.9G03.05.25 · Newport County 1 - 4 Tranmere Rovers · Puan 6.96.1M02.11.25 · Eastleigh 0 - 3 Walsall · Puan 6.16.1B15.08.26 · Northampton Town 0 - 0 Swindon Town · Puan 6.15.9M18.08.26 · Northampton Town 0 - 3 Brighton U21 · Puan 5.96.3M22.08.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Northampton Town · Puan 6.3–B01.09.26 · Northampton Town 1 - 1 Crawley Town6.4G05.09.26 · Northampton Town 1 - 0 Newport County · Puan 6.46.2M12.09.26 · Shrewsbury Town 2 - 0 Northampton Town · Puan 6.25.9M19.09.26 · Northampton Town 0 - 1 Rotherham United · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Bradford City 6.3, Fleetwood Town 5.4, Barrow 5.8, Crewe Alexandra 6.0, Newport County 6.9, Walsall 6.1, Swindon Town 6.1, Brighton U21 5.9, Crewe Alexandra 6.3, Newport County 6.4, Shrewsbury Town 6.2, Rotherham United 5.9ort. 6.1115.03.25 · Bradford City 0 - 1 Tranmere Rovers · 6.322.03.25 · Fleetwood Town 0 - 0 Tranmere Rovers · 5.421.04.25 · Barrow 0 - 0 Tranmere Rovers · 5.826.04.25 · Tranmere Rovers 2 - 0 Crewe Alexandra · 6.003.05.25 · Newport County 1 - 4 Tranmere Rovers · 6.902.11.25 · Eastleigh 0 - 3 Walsall · 6.115.08.26 · Northampton Town 0 - 0 Swindon Town · 6.118.08.26 · Northampton Town 0 - 3 Brighton U21 · 5.922.08.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Northampton Town · 6.305.09.26 · Northampton Town 1 - 0 Newport County · 6.412.09.26 · Shrewsbury Town 2 - 0 Northampton Town · 6.219.09.26 · Northampton Town 0 - 1 Rotherham United · 5.95.96.9

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 3; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4428.01.25 · Sonradan: 29'01.02.25 · Sonradan: 45'08.02.25 · İlk 11: 59'15.02.25 · Sonradan: 45'04.03.25 · Sonradan: 25'08.03.25 · Sonradan: 11'15.03.25 · Sonradan: 45'22.03.25 · İlk 11: 60'28.03.25 · Sonradan: 1'21.04.25 · Sonradan: 24'26.04.25 · İlk 11: 63'03.05.25 · Sonradan: 27'02.11.25 · İlk 11: 88'15.08.26 · Sonradan: 19'18.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 67'01.09.26 · Sonradan: 8'05.09.26 · İlk 11: 79'12.09.26 · İlk 11: 69'19.09.26 · Sonradan: 23'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 443 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 2.90
  • Başarılı çalım4 / 9

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti44%62 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme– · 5
  • Kazanılan ikili mücadele20 / 53
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EFL TrophyNorthampton Town1009000
Lig 2Northampton Town60026500
2025FA CupEastleigh1008800
2024EFL TrophyTranmere Rovers40118100
Lig 2Tranmere Rovers37121.74440
Toplam49132.36840

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım