ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Harvey Saunders

Numri i fanellës
19
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026EFL Trophy · League Two

7Ndeshje4 herë titullar
355Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.20
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje53
Gola + asiste për 90 min0.17

Numrat nga 49 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0F26.04.25 · Tranmere Rovers 2 - 0 Crewe Alexandra · Vlerësimi 6.06.9F03.05.25 · Newport County 1 - 4 Tranmere Rovers · Vlerësimi 6.96.1H02.11.25 · Eastleigh FC 0 - 3 Walsall · Vlerësimi 6.16.1B15.08.26 · Northampton Town 0 - 0 Swindon Town · Vlerësimi 6.15.9H18.08.26 · Northampton Town 0 - 3 Brighton and Hove Albion U21 · Vlerësimi 5.96.3H22.08.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Northampton Town · Vlerësimi 6.3–B01.09.26 · Northampton Town 1 - 1 Crawley Town6.4F05.09.26 · Northampton Town 1 - 0 Newport County · Vlerësimi 6.46.2H12.09.26 · Shrewsbury Town 2 - 0 Northampton Town · Vlerësimi 6.25.9H19.09.26 · Northampton Town 0 - 1 Rotherham United · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Bradford City 6.3, Fleetwood Town 5.4, Barrow AFC 5.8, Crewe Alexandra 6.0, Newport County 6.9, Walsall 6.1, Swindon Town 6.1, Brighton and Hove Albion U21 5.9, Crewe Alexandra 6.3, Newport County 6.4, Shrewsbury Town 6.2, Rotherham United 5.9mes. 6.1115.03.25 · Bradford City 0 - 1 Tranmere Rovers · 6.322.03.25 · Fleetwood Town 0 - 0 Tranmere Rovers · 5.421.04.25 · Barrow AFC 0 - 0 Tranmere Rovers · 5.826.04.25 · Tranmere Rovers 2 - 0 Crewe Alexandra · 6.003.05.25 · Newport County 1 - 4 Tranmere Rovers · 6.902.11.25 · Eastleigh FC 0 - 3 Walsall · 6.115.08.26 · Northampton Town 0 - 0 Swindon Town · 6.118.08.26 · Northampton Town 0 - 3 Brighton and Hove Albion U21 · 5.922.08.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Northampton Town · 6.305.09.26 · Northampton Town 1 - 0 Newport County · 6.412.09.26 · Shrewsbury Town 2 - 0 Northampton Town · 6.219.09.26 · Northampton Town 0 - 1 Rotherham United · 5.95.96.9

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 3; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12024 · Asiste: 3

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4428.01.25 · Nga stoli: 29'01.02.25 · Nga stoli: 45'08.02.25 · Titullar: 59'15.02.25 · Nga stoli: 45'04.03.25 · Nga stoli: 25'08.03.25 · Nga stoli: 11'15.03.25 · Nga stoli: 45'22.03.25 · Titullar: 60'28.03.25 · Nga stoli: 1'21.04.25 · Nga stoli: 24'26.04.25 · Titullar: 63'03.05.25 · Nga stoli: 27'02.11.25 · Titullar: 88'15.08.26 · Nga stoli: 19'18.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 67'01.09.26 · Nga stoli: 8'05.09.26 · Titullar: 79'12.09.26 · Titullar: 69'19.09.26 · Nga stoli: 23'

Statistika të hollësishme7 ndeshje · 355 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)11 (4)2.85 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 8

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve44%52 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje– · 5
  • Duele të fituara19 / 45
  • Faulle të fituara1

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026EFL TrophyNorthampton Town1009000
League TwoNorthampton Town60026500
2025FA CupEastleigh FC1008800
2024EFL TrophyTranmere Rovers40118100
League TwoTranmere Rovers3712174440
Gjithsej4913236840

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë