Club NXTOrta saha
G. Okon-Engstler
- Forma numarası
- 86
Orta saha
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.13
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3M21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Puan 7.37.0G22.08.26 · Club NXT 3 - 2 RFC Seraing · Puan 7.06.8G29.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Club NXT · Puan 6.86.0M05.09.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.06.0M05.09.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.06.4B13.09.26 · RFC Liege 4 - 4 Club NXT · Puan 6.47.9B18.09.26 · Club NXT 2 - 2 KAA Gent B · Puan 7.97.9M09.10.26 · FCV Dender EH 3 - 0 Club NXT · Puan 7.97.7B24.10.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Puan 7.78.3M31.10.26 · Club NXT 3 - 4 KSC Hasselt · Puan 8.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.249 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.40 |
| Kilit pas | 1.04 |
| Çalım | 0.60 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 3.31 |
| Aldırdığı faul | 2.40 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiClub NXT3KSC Hasselt490' İlk 118.3
- Challenger Pro LigiJong KRC Genk0Club NXT090' İlk 117.7
- Challenger Pro LigiFCV Dender EH3Club NXT0Sarı kart 190' İlk 117.9
- Challenger Pro LigiClub NXT2KAA Gent B290' İlk 117.9
- Challenger Pro LigiRFC Liege4Club NXT490' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen1Sarı kart 190' İlk 116.0
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen1Sarı kart 190' İlk 116.0
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1Club NXT290' İlk 116.8
- Challenger Pro LigiClub NXT3RFC Seraing290' İlk 117.0
- Challenger Pro LigiKAA Gent B3Club NXT290' İlk 117.3
- Challenger Pro LigiClub NXT2SK Beveren290' İlk 116.3
- Challenger Pro LigiJong KRC Genk0Club NXT022' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 16 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.249 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.40
- Başarılı çalım6 / 7
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.04
- Pas isabeti85%692 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 18
- Kazanılan ikili mücadele74 / 127
- Aldırdığı faul3290 dk’da 2.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiClub NXT | 9 | 0 | 0 | 810 | 3 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiClub NXT | 7 | 0 | 0 | 439 | 1 | 0 |
| Toplam | 16 | 0 | 0 | 1.249 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Club NXTŞu an#86