ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
TOP OssForvet

Franslyn Nsingi

Forma numarası
19
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

11Maç11 kez ilk 11
710Dakika
4Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist5
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.73

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M24.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.26.1G28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.16.0M04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.07.4M11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 7.48.0G18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 8.05.4M26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Puan 5.47.5G03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 7.57.8G09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 7.85.7M16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 5.76.0B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: NAC Breda 6.6, FC Volendam 5.8, Jong PSV Eindhoven 6.2, Jong FC Utrecht 6.1, Vitesse Arnhem 6.0, VVV-Venlo 7.4, FC Dordrecht 8.0, Emmen 5.4, MVV Maastricht 7.5, Helmond Sport 7.8, FC Den Bosch 5.7, Jong Ajax Amsterdam 6.0ort. 6.5407.08.26 · TOP Oss 1 - 2 NAC Breda · 6.615.08.26 · FC Volendam 3 - 0 TOP Oss · 5.824.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.228.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.104.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 6.011.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 7.418.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · 8.026.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · 5.403.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 7.509.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 7.816.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 5.723.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · 6.06.08.0

90 dakika başına profil11 maç · 710 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.79, Kilit pas 1.59, Çalım 0.28, Pas isabeti 69%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 0.81, Aldırdığı faul 2.52Şut: 3.79Kilit pas: 1.59Çalım: 0.28Pas isabeti: 69%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 0.81Aldırdığı faul: 2.52Şut3.79Kilit pas1.59Çalım0.28Pas isabeti69%Kazanılan ikili41%Top kazanma0.81Aldırdığı faul2.52
90 dakika başına profil
Şut3.79
Kilit pas1.59
Çalım0.28
Pas isabeti69%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma0.81
Aldırdığı faul2.52
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 4, Asist 22026 · Gol: 42026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 5919.12.24 · Sonradan: 10'07.08.26 · İlk 11: 80'15.08.26 · İlk 11: 60'24.08.26 · İlk 11: 63'28.08.26 · İlk 11: 62'04.09.26 · İlk 11: 58'11.09.26 · İlk 11: 65'18.09.26 · İlk 11: 61'26.09.26 · İlk 11: 60'03.10.26 · İlk 11: 70'09.10.26 · İlk 11: 74'16.10.26 · İlk 11: 57'23.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 710 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (7)90 dk’da 3.79
  • Başarılı çalım1 / 5

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.59
  • Pas isabeti69%121 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele41 / 99
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.52

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieTOP Oss114271020
2024KNVB BekerVV Sparta Nijkerk1001000
Toplam124272020

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım