ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
TOP OssSulmues

Franslyn Nsingi

Numri i fanellës
19
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie

12Ndeshje12 herë titullar
774Minuta
4Gola
2Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.63
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje62
Gola + asiste për 90 min0.73

Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.1F28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.16.0H04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 6.07.4H11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 7.48.0F18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Vlerësimi 8.05.4H26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Vlerësimi 5.47.5F03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 7.57.8F09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Vlerësimi 7.85.7H16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Vlerësimi 5.76.0B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Vlerësimi 6.06.4H02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Vlerësimi 6.4

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Volendam 5.8, Jong PSV Eindhoven 6.2, Jong FC Utrecht 6.1, Vitesse Arnhem 6.0, VVV-Venlo 7.4, FC Dordrecht 8.0, Emmen 5.4, MVV Maastricht 7.5, Helmond Sport 7.8, FC Den Bosch 5.7, Jong Ajax Amsterdam 6.0, Heracles Almelo 6.4mes. 6.5215.08.26 · FC Volendam 3 - 0 TOP Oss · 5.824.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.228.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.104.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 6.011.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 7.418.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · 8.026.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · 5.403.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 7.509.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 7.816.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 5.723.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · 6.002.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · 6.46.48.0

Profili për 90 minuta12 ndeshje · 774 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 3.38, Pasime kyçe 1.57, Driblime 0.46, Saktësi pasimi 68%, Dyluftime 43%, Rikthime topi 0.91, Faulle të fituara 2.40Gjuajtje: 3.38Pasime kyçe: 1.57Driblime: 0.46Saktësi pasimi: 68%Dyluftime: 43%Rikthime topi: 0.91Faulle të fituara: 2.40Gjuajtje3.38Pasime kyçe1.57Driblime0.46Saktësi pasimi68%Dyluftime43%Rikthime topi0.91Faulle të fituara2.40
Profili për 90 minuta
Gjuajtje3.38
Pasime kyçe1.57
Driblime0.46
Saktësi pasimi68%
Dyluftime43%
Rikthime topi0.91
Faulle të fituara2.40
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 4, Asiste 22026 · Gola: 42026 · Asiste: 2

Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 14 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 5919.12.24 · Nga stoli: 10'07.08.26 · Titullar: 80'15.08.26 · Titullar: 60'24.08.26 · Titullar: 63'28.08.26 · Titullar: 62'04.09.26 · Titullar: 58'11.09.26 · Titullar: 65'18.09.26 · Titullar: 61'26.09.26 · Titullar: 60'03.10.26 · Titullar: 70'09.10.26 · Titullar: 74'16.10.26 · Titullar: 57'23.10.26 · Titullar: 45'02.11.26 · Titullar: 64'

Statistika të hollësishme12 ndeshje · 774 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)22 (7)3.38 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 6

Pasimet

  • Pasime kyçe91.57 për 90
  • Saktësia e pasimeve68%133 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje4 · 0
  • Duele të fituara50 / 115
  • Faulle të fituara162.40 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieTOP Oss124277420
2024KNVB BekerVV Sparta Nijkerk1001000
Gjithsej134278420

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë