ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Clement Bayiha

Forma numarası
12
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

13Maç8 kez ilk 11
514Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist2
Maç başına dakika44
90 dakikada gol + asist0.41

Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1M05.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Forge FC · Puan 7.17.5M18.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 5 Vancouver FC · Puan 7.55.9G25.07.26 · HFX Wanderers 2 - 3 FC Supra du Quebec · Puan 5.96.5M29.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · Puan 6.5–M16.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Atletico Ottawa–M20.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec6.3M26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 6.36.6G04.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 6.66.3G07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.36.1B10.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vancouver FC 6.1, Cavalry FC 6.4, Inter Toronto FC 7.2, Forge FC 5.9, Forge FC 7.1, Vancouver FC 7.5, HFX Wanderers 5.9, Cavalry FC 6.5, Cavalry FC 6.3, FC Pacific Greater Victoria 6.6, Inter Toronto FC 6.3, Vancouver FC 6.1ort. 6.4905.10.24 · HFX Wanderers 1 - 1 Vancouver FC · 6.113.10.24 · Cavalry FC 2 - 1 HFX Wanderers · 6.419.10.24 · HFX Wanderers 2 - 1 Inter Toronto FC · 7.213.05.26 · Forge FC 1 - 0 FC Supra du Quebec · 5.905.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Forge FC · 7.118.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 5 Vancouver FC · 7.525.07.26 · HFX Wanderers 2 - 3 FC Supra du Quebec · 5.929.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 6.526.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 6.304.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.607.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · 6.310.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · 6.16.17.5

90 dakika başına profil13 maç · 514 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.35, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 39%, Top kazanma 2.52, Aldırdığı faul 1.62Şut: 2.35Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 39%Top kazanma: 2.52Aldırdığı faul: 1.62Şut2.35Pas isabeti89%Kazanılan ikili39%Top kazanma2.52Aldırdığı faul1.62
90 dakika başına profil
Şut2.35
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili39%
Top kazanma2.52
Aldırdığı faul1.62
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec2Vancouver FC229' Sonradan6.1
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC1FC Supra du Quebec226' Sonradan6.3
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec5FC Pacific Greater Victoria045' İlk 116.6
  • Kanada Premier LigiCavalry FC6FC Supra du Quebec016' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiForge FC3FC Supra du Quebec29' Sonradan
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Atletico Ottawa213' Sonradan
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2FC Supra du Quebec173' İlk 116.5
  • Kanada Premier LigiHFX Wanderers2FC Supra du Quebec390' İlk 115.9
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Vancouver FC5Gol 163' İlk 117.5
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Forge FC2Asist 178' İlk 117.1
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1FC Pacific Greater Victoria13' Sonradan
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec3Inter Toronto FC11' İlk 11

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 4; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Asist: 42026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5514.09.24 · İlk 11: 90'19.09.24 · İlk 11: 90'21.09.24 · İlk 11: 59'29.09.24 · İlk 11: 90'05.10.24 · İlk 11: 77'13.10.24 · İlk 11: 83'19.10.24 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 68'30.05.26 · İlk 11: 1'07.06.26 · Sonradan: 3'05.07.26 · İlk 11: 78'18.07.26 · İlk 11: 63'25.07.26 · İlk 11: 90'29.07.26 · İlk 11: 73'16.08.26 · Sonradan: 13'20.08.26 · Sonradan: 9'26.09.26 · İlk 11: 16'04.10.26 · İlk 11: 45'07.10.26 · Sonradan: 26'10.10.26 · Sonradan: 29'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 514 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 2.35
  • Başarılı çalım6 / 15

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti89%148 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele19 / 49
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.62

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec131151400
2024Kanada Premier LigiInter Toronto FC40113900
Kanada Premier LigiHFX Wanderers18031.07810
Toplam35151.73110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım